Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

До Разумкова звернулися українці діаспори, щоб він не брехав і не роз’єднував країну

ЗВЕРНЕННЯ

Ми, громадяни України, які проживають за кордоном, звертаємося з відкритою заявою до пана Дмитра Разумкова, спікера штабу новообраного президента України Володимира Зеленського, з вимогою про спростування очевидної брехні та маніпуляції, спрямованих проти міжнародної української діаспори, що мали місце під час прес-конференції пана Разумкова від 22 квітня 2019 року, на якій він заявив: (цитуємо) " ...що стосується діаспори, я думаю, що багато у чому вони стали жертвою чорних технологій, які застосовувалися проти Зеленського, його команди, і його близьких...." Кінець цитати.Нашому обуренню немає меж! Така оцінка є безпідставною та відвертою маніпуляцією. Пан Разумков намагається власні думки та судження видавати за дійсне і тим самим принизити частину українських громадян в очах решти України та в очах міжнародної спільноти.

Ми чудово розуміємо, що Ви робите це навмисно, аби створити неприйнятний та деструктивний образ Діаспори як такої, що не здатна самостійно оцінити кандидата в Президенти та здійснити свідомий вибір.

Невже представники штабу Володимира Зеленського так сильно бояться впливу тих українців з-за кордону, що проголосували не на вашу користь, що готові опускатися до таких ницих дій по відношенню до своїх же громадян?

Ви, пане Разумков, на словах закликаєте українців об'єднуватися, а насправді своїми діями та заявами розз'єднуєте суспільство та намагаєтеся зробити так, щоб українці на території України та за її межами не знали і не задумувалися, чому насправді існує така висока підтримка виборців по закордонному округу на користь Петра Олексійовича Порошенка.

Саме Ви своєю ганебною заявою застосовуєте проти діаспори "чорні технології" , намагаючись пояснити суспільству за допомогою цієї огидної маніпуляції нижчий рівень результатів виборів Вашого кандидата по закордонних округах.

Звертаємо Вашу увагу, пане Разумков, що такими заявами і коментарями з Вашого боку Ви аж ніяк не об'єднаєте українців, і тим більше не зможете завоювати довіру і повагу діаспорян, у чому Ви намагаєтесь нас запевнити разом з паном Зеленським у ваших зверненнях.

Вимагаємо від команди пана Зеленського в особі її представника - пана Разумкова, та від самого пана Зеленського, якщо буде на те така його ласка, особисто спростувати цей брудний піар, направлений проти Українців, які проживають за кордоном.

Ми заявляємо, що наш вибір є добровільним та базується на свідомій позитивній оцінці роботи Президента та головнокомандувача Української армії П. О. Порошенка, за період 2014-2019 років.

Безпосередньо проживаючи у європейському та міжнародному середовищі, ми, як ніхто інший, маємо змогу краще оцінити переваги демократичного європейського способу життя та розвитку, якого щиро бажаємо Україні.

Більшість українців, які голосували за кордоном, прекрасно розуміють, що обов'язки Президента України насамперед зосереджені у сферах оборони, безпеки та зовнішньої політики, перелік досягнень яких вимірюється сотнями міжнародних домовленостей та успішних міждержавних програм, та в яких ми, українська діаспора, безпосередньо брали найактивнішу участь.

Українські громадяни, що проживають за кордоном, прекрасно розуміють невдоволення громадян України, що проживають безпосередньо на її території швидкістю впровадження реформ всередині країни та повільними змінами у всіх сферах життя, відповідальність за які знаходяться насамперед в сферах повноважень саме парламенту та уряду, а не Президента. І це ще одна причина для згуртування та спільної праці всіх без винятку громадян для покращення ситуації, а не безпідставних звинувачень на адресу Президента Петра Порошенка.

Українці за кордоном прекрасно розуміють надзвичайну важливість твердої та чітко окресленої позиції Президента України щодо конфлікту з Росією, яка є по відношенню до України країною-агресором, та щодо руху України у європейську спільноту. Ми і надалі сподіваємося на об'єднану підтримку всього міжнародного співтовариства у нашій боротьбі з російською агресією.

З огляду на вищевказане, ми ще раз звертаємо Вашу увагу на те, що наш вибір був свідомим, виваженим і неупередженим, а Вашу заяву вважаємо неповагою до нашого демократичного волевиявлення, прямою брехнею та брудною маніпуляцією.

Наш вибір є неупередженим і прогресивним мейнстрімом, а також неформальним спротивом старій-новій медіаполітиці, в обгортці якої нам подають російський порядок денний.

Рішуче засуджуємо таку неповагу до громадян України та вимагаємо публічного вибачення та спростування вашої заяви.

Українські громадяни за кордоном.

звідси: Ирина Тимошенко
---
#Разумков_Маніпулює
#Україна_єдина_для_усіх
#Зекоманда
#Думай
#Планетарний_Праймеріз
#Україна 2.0
Tags: #Думай, #Зекоманда, #Планетарний_Праймеріз, #Разумков_Маніпулює, #Україна, #Україна_єдина_для_усіх, Зеленский, Разумков, дезинформация, диаспора, звернення, манипуляции, обращение, українці, черный пиар
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments