Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Глава МЗС Британії подякував Порошенку за реформи

Міністр закордонних справ Великої Британії Джеремі Гант подякував Президенту України Петру Порошенку за його зусилля у відновленні миру та здійсненні реформ в країні. Про це йдеться у його заяві, оприлюдненій на сайті британського уряду.

Глава МЗС Британії подякував Порошенку за реформи

“Хочу сердечно привітати Володимира Зеленського з його обранням наступним президентом України та висловити свою вдячність президенту Петру Порошенку за його службу Україні, та за його зусилля у відновленні миру та здійсненні реформ”, - заявив Гант.

Міністр також високо оцінив сам процес проведення виборів в Україні.

“Я також вітаю Україну з проведенням мирних і конкурентних президентських виборів, які підкреслюють її тривалу відданість демократії та євроатлантичному шляху, який був обраний українським суспільством”, - додав Гант.

Глава МЗС наголосив, що Британія дуже зацікавлена в підтримці України, адже її стабільність важлива для європейської безпеки.

“Велика Британія дуже зацікавлена в підтримці України, адже вона не тільки стоїть на передовій у протидії викликам, які Росія кидає всій системі міжнародного правопорядку, але її стабільність має важливе значення для європейської безпеки”, - сказав британський міністр.

Він додав, що Лондон й далі підтримуватиме Київ на шляху реформ.

“Ми розраховуємо на співпрацю з обраним президентом Зеленським та будемо й надалі рішуче підтримувати суверенітет і територіальну цілісність України через наше тісне співробітництво у сфері безпеки й оборони, та нашу спільну прихильність проведенню економічних і політичних реформ, які необхідні для стабільності й майбутнього процвітання України”, - заявив Гант.

Міністр також нагадав, що вже в липні в канадському Торонто відбудеться конференція з питань українських реформ, і цей захід буде гарною можливістю оцінити їх прогрес і продемонструвати підтримку цих надважливих зусиль.
Tags: Британія, МИД, Порошенко, выборы, реформы
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments