Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Епіфаній закликає проголосувати за того, хто збереже курс України до ЄС

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній закликає співвітчизників узяти участь у чергових виборах Президента України та проголосувати за того кандидата на посаду Президента, який, на думку виборців, зможе вести Україну вперед у важких умовах. Про це він сказав журналістам на виборчій дільниці після того, як проголосував сам, повідомляє Укрінформ.

Епіфаній: Ми пишаємося, коли нас називають бандерівцями

“Сьогодні ми обираємо главу Української держави. Ми обираємо того, хто протягом наступних п’яти років буде давати відповіді на ті важливі виклики інформаційні, економічні, військові та релігійні, бо церква відіграє важливу роль у державотворенні, є духовною основою нашої Української держави”, - сказав Епіфаній.

За його словами, українцям треба намагатися зберегти той курс, який був окреслений Революцією Гідності п’ять років тому, адже тоді багато було покладено на жертовник нашої незалежності. “Потрібно пам'ятати, що ми зберігаємо свою територіальну цілісність у важких випробуваннях, у стані війни. Тому ми обираємо главу Української держави, який повинен буде і надалі боротися проти цієї агресії”, - сказав митрополит.

Він зазначив, що Президент України повинен зберегти територіальну цілісність Україна та європейський курс, до якого прагне держава, зробити усе, щоб стати повноцінним членом Європейської спільноти.

Нагадаю, нещодавно Епіфаній заявив: Ми пишаємося, коли нас називають бандерівцями!

Українці мають за честь, коли їх називають нащадками героя українського національного визвольного руху Степана Бандери. Таку думку Митрополит Київський і всієї України Епіфаній висловив під час відвідання Львівського національного аграрного університету, випускником якого був Бандера, повідомляє прес-служба Єдиної помісної української православної церкви.
Tags: Предстотель ПЦУ Епіфаній, выборы, заклики
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments