Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Що потрібно знати кожному українцю, щоб сьогодні не стати лохом і не зганьбити країнуЕва Итэр
«Ваші досягнення відомі – армія, мова, Томос. Але це не ваші досягнення. Армія – подвиг воїнів і волонтерів. Мова існувала до вас. Томос – це заслуга Філарета. Але я впевнений, що ми зламаємо цю систему!»-Зеленский.
Це не оговорочка,це озвучені здуру реальні плани!
Тобто перше що нищитиме ЗЕкомвнда-це Армія,Мова і Віра
Антивсепропальщик/Антипопуліст
#ВлучнийКомент_АА
Перепост лайф-ньюза з проханням повідомляти за рублі про переміщення українських військ - случайность
Ебонітові палочки беркуту якими б'ють майданівців - случайность
Насмішки над армією - случайность
Виступ в будинку культури в окупованій Горлівці в день коли вбили Рибака - случайность
Відвідини москви і зйомки пропагандистського кіно там - случайность
Отримання бабла з бюджету кремля - случайность
Порівняння України з повією - случайность
Ставання на коліна перед х-лом - случайность
Перенесенння кордону російською армією - случайность
Українофоби в команді - случайность
Азарови, Портнови топлять за тебе - случайность
Вся російська пропагандистська машина працює на тебе - случайность
Вся вата за тебе - случайность
Перегляд мовних квот - случайность
Відмова від НАТО - случайность
Обіцянки виплати пенсій на окупованих територіях - случайность
Обіцянки оподаткувати заробітчан - случайность
"повстанци днр" - случайность
Либитися і корчити мармизи під час виконання гімну - случайность
Я тебе нічего не должен - случайность.
Це все случайность.

Завтра вирішальний бій.
І я йду на дільницю з спокійною душею.
Бо я зробив все що від мене залежне, щоб Україна не стала Малоросією.
При Порошенкові цей ризик дорівнює нулю.
А інші ризики (корупції, наприклад, теж менші)
А при його опонентові це "случайность".

І май на увазі, це буде на твоїй совісті і ти від цього ніколи не відмиєшся.

Антивсепропальщик/Антипопуліст
Родина Овочів, у порівнянні з цими пройдисвітами, просто еталон патріотизму, розуму і виховання...


Повстанцы ЛНР и ДНР (Mikhail Golub)

Так вони і заробили непогано.
При ставці 15 000 ржублів.Джон Сміт
Он просто случайно оговорился про повстанцев!
Она просто случайно репостнула врага с призывом сдавать наших военных!
Он просто случайно заехал в Горловку "шатать власть"!
Это всего лишь шутка про Украину-проститутку, чего вы так реагируете!
ПОРОХОБОТЫ, ВЫ НЕ ПОНИМАЕТЕ! ОНА ПРОСТО РЕПОСТИЛА ДВЕ СТОРОНЫ, ЧТОБЫ, КОГДА ОДНА ПОБЕДИТ, ПРОСТО УДАЛИТЬ ЛИШНЕЕ!

Гут, гут, Фофочка, зер гут.
Обрадовались тогда буржуины, записали поскорее Мальчиша-Плохиша в своё буржуинство и дали ему целую бочку варенья да целую корзину печенья.

Молодець! Пропагандистка Скабєєва похвалила Зеленського за "повстанців"
Ведуча телеканалу "Росія" Ольга Скабєєва вважає принципово важливим моментом те, що Володимир Зеленський назвав бойовиків "повстанцями"
"У повстанців… Володимир, ти молодець. Тому що ти перша людина, поки ще не при владі, але ж яка претендує на цю владу в Україні, і яка сказала, що це не терористи, яка сказала, що це саме повстанці. І тут, звичайно, це принципово важливий момент", - зазначила пропагандистка.

https://www.depo.ua/ukr/svit/molodets-propagandistka-skabeeva-pokhvalila-zelenskogo-za-povstantsiv-20190420951522

Антивсепропальщик/Антипопуліст
зовсім нещодавно прихильники Зєлєнського носилися з відосіками Бігуса стосовно розслідуваннь махінацій в укроборонпромі. цікаво, з відео Бігуса стосовно розслідувань щодо зєкоманди зєфани теж так будуть носитися ? Адже зовсім нещодавно вони називали Бігуса та "наші гроші" - авторитетними розслідувачами

Телеканал "Прямий"
ЦЕ ВІДЕО ВСЮДИ ВИДАЛЯЮТЬ
Хто отримає прямий доступ до країни в разі перемоги Владимир Зеленский: оприлюднено таємне листування команди ЗЕ.

Про це йдеться у журналістському розслідуванні "Зе-телеграм: таємні переписки команди Зеленського. Наші гроші" BIHUS.info.Удаляют сразу же: в сеть слили скандальный выпуск "Наших грошей" о команде Зе ВИДЕО
https://beztabu.net/udalyayut-srazu-zhe-v-set-slili-skandalnyj-vypusk-nashih-groshej-o-komande-ze-video_n63167
Утром в пятницу, 19 апреля, на странице "Наших грошей з Денисом Бігусом" в YouTube опубликовали расследование о секретной телеграм-переписке в команде кандидата в президенты Владимира Зеленского, из которой сразу же становится понятно, кто руководит штабом и политиком.
Впрочем, уже через считанные минуты расследование было удалено, а аккаунты тех, кто успел его скачать и перезалить на YouTube, также подверглись чистке.
Тем не менее, до Facebook удаление еще не докатилось, поэтому и предлагаем ознакомиться с творением команды журналистов-расследователей.

Судя по тому, что происходило в Telegram-переписке штаба, все публичные личности из Зе команды являются обыкновенной ширмой для представителей заказчика.
Журналисты утверждают, что к ним попали копии переписок работников штаба, которые трудятся под руководством не публичных для общественности людей, которые и могут занять высокие посты и перераспределять финансовые потоки.
Так, 7 февраля координатор команды Зе Александр Корниенко в переписке уточнил, что в штабе существуют четыре группы - "кварталовские", люди Коломойского, некие "нижние" (возможно, люди из "Украинского института будущего", который основали Антон Геращенко, Тарас Березовец и другие "новые" лица), а также "регионалы".

Эта групировка сформировалась уже к началу февраля, но действовать начала задолго до объявления Зеленского о том, что он идет в президенты. Судя по всему, готовить группу политтехнологов Коломойский, регионалы и продюсеры "квартала" начали еще в ноябре.
Так, в переписке работника штаба Корниенко с продюсером "Квартал 95" Сергеем Трофимовым речь идет о Андрее Богдане, личном адвокате Игоря Коломойского, который занимается "медиа-офисом" с бюджетом, управлением и полномочиями. Только вот одна проблема - генерация идей юристом и его командой совершенно не совпадала с "общей линией в голове у Вовы". Но это было в ноябре. Теперь же все, "совпало", как видите. И явно не в пользу свободы Зеленского.

Этот самый Богдан, который "просто обеспечивать юридическую безопасность", как говорил Зеленский, подгонял в Зе команду своих политтехнологов. Некоторые из них работали с партией "УКРОП".

Кроме того, по указанию человека Коломойского команда нагибала "Лигу смеха" - для распространения удобного Зеленскому контента во время концертов и передач.
При этом оба - и Корниенко, и Трофимов - возмущены тем, что представитель Коломойского просто сливает им команды сверху, а к программе, разработанной "кварталовцами", никто вообще не прислушивается.

Само собой, все фигуранты расследования отказываются от своего участия в команде Зеленского на первых ролях. Говорят, мол, только советы юридические раздают. Но переписки свидетельствуют совсем о другом.

facebook

В'ячеслав Олександрович
ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ЗЕЛЕНСЬКОГО (ЩОБ ПОТІМ НЕ БУЛО "МУЧІТЄЛЬНО БОЛЬНО")?

Після ряду опублікованих гучних журналістських розслідувань, що стосуються двох лідерів президентських перегонів в Україні, відкритим залишається одне цілком логічне питання: а чому ж ніякої інформації подібного масштабу не чути з приводу третього кандидата, героя серіалів, якого соціологи ставлять на перші місця всіляких опитувань та рейтингів. Виходить, що і Порошенко і Тимошенко несамовито сварять на всіх ефірах, а ось Зеленський, з іміджем нового обличчя української політики залишається недостатньо охопленим пильною увагою серйозних розслідувачів. Через це у середньостатистичного виборця може скластися думка про те, що раз Володимира Зеленського ні в чому такому глобальному не звинувачують, то він ні в чому і не замішаний. Але це зовсім не так! "Слуга народу" 2019 має цілий ряд дуже серйозних факапів, які вам точно не сподобаються! Весь компромат взятий з відкритих джерел. Іноформацію легко перевірити, а ось як до неї відноситися - вирішуйте самі! І це зовсім не прикол! Готуйте попкорн!


СКАЖИ МЕНІ ХТО ТВІЙ ДРУГ І Я СКАЖУ ХТО ТИ. (Маша Сюмар #Я_Підтримую_Президента)Tags: #Я_Підтримую_Президента, Зеленский, выборы, кремлевские технологии, кроты Лубянки, огляд, реванш
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 13 comments