Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Командувач ВМС ЗСУ: Ми не впевнені, що не буде наказу здати зброю

Військово-морські сили України першими відчули на собі всю красу «русского мира» на Кримі, першими зіткнулися зі зрадою і першими не виконали злочинний наказ здати зброю.

Командувач ВМС ЗСУ: Ми не впевнені, що не буде наказу здати зброю

Про це нагадав командувач ВМС ЗСУ віце-адмірал Ігор Воронченко у зверненні напередодні президентських виборів. Виступ оприлюднила прес-служба ВМС ЗС України.

"Армія поза політикою. Військово-морські сили завжди будуть дотримуватися закону. Зараз країні доведеться зробити доленосний вибір. Ми, військові моряки, знаємо, куди рухатися — до європейських цінностей, цінностей людського життя, до верховенства права. Ми першими зі Збройних Сил України відчули на собі всю красу «русского мира» на Кримі, ми першими були блоковані, першими зі Збройних сил зіткнулися зі зрадою і першими не виконали злочинний наказ зрадника Березовського здати зброю! Ми її не здали!", - заявив Воронченко.

Водночас віце-адмірал наголосив, що напередодні виборів "ми не впевнені, що такого роду накази не будуть віддані! Ми хочемо почути конкретні відповіді на деякі питання, які стосуються національної безпеки та подальшого розвитку Збройних Сил України!"

Воронченко акцентував: "Ми вірно будемо виконувати закони України, стояти на захисті всіх рубежів. Але ж дайте відповіді: як будуть відвойовані захоплені території, яким чином будемо примушувати Російську Федерацію виконувати норми міжнародного права, не красти газ з наших родовищ на шельфі Чорного моря, як будемо захищати виняткову економічну зону?"

"Ми знаємо, що було зроблено за останні п'ять років, в умовах війни, - підкреслив Воронченко. - Розуміємо, що дуже важко брати кермо управління державою, яка знаходиться в стані війни. Тільки в шоу або в кіно буває другий дубль, четвертий, п'ятий - до нескінченності, до бажаного результату. На війні ж другого дубля немає. Тому що за нами - життя військовослужбовців, громадян".

Резюмуючи, Воронченко заявив: "Ми віримо в майбутнє України, у нашу перемогу і в мир, який наступить."
Tags: ВМС України, Воронченко, ЗСУ, военные, выборы, звернення
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments