Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Порошенко: Російська п'ята колона координує свої дії з Зеленським

Володимир Зеленський у разі своєї перемоги на виборах Президента поверне олігарха Ігоря Коломойського в Україну. Про це під час дебатів на "Суспільному" сказав Президент України Петро Порошенко, повідомляє кореспондент Укрінформу."На сьогоднішній день загрози для України не менші, ніж у 2014 році. Мій опонент пан Зеленський заявив, що він - кіт у мішку, а я - вовк у овечій шкурі. Не погоджуюся із котом у мішку. Пан Зеленський сам є мішком: яскравим, дорогим, яким він прикриває чортів, які у ньому сидять. Це люди з команди Азарова, олігархи-втікачі, які забезпечили обгортку пана Зеленського: автомобіль, штаб, охорону", - сказав Порошенко.

На його переконання, завдання Зеленського - повернути олігарха Ігоря Коломойського назад в Україну.

"Я впевнений, що російська п'ята колона координує свої дії з Зеленським. Не випадково звучать фрази про "повстанців", не випадково звучать фрази про прямі переговори з "Л/ДНР" без Росії, Нормандського формату та США. Ця некомпетентність, ці позиції загрожують безпеці України", - наголосив Порошенко.Він наголосив, що Україна не може заплатити нову ціну, зібравши ще один "Майдан".

"Чому ми допускаємо, що Президентом буде людина, яка не має жодного досвіду, якою будуть керувати з-за кордону? Я повністю підтримую, що під час виборів Парламенту ми зможемо завести нових людей, вони будуть реформаторами. Це будуть менші ризики", - зазначив Порошенко.
Tags: Зеленский, Коломойский, Порошенко, кроты Лубянки, олигархи, прорасеяне, пятая колонна
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments