Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Поліцейські (аваківці) нагадують міліцію часів Януковича, - активісти

У Києві та інших містах України поліція перешкоджає активістам руху "Відсіч" розповсюджувати листівки проти кандидата в президенти Володимира Зеленського. Про це в коментарі "Прямому" розповів активіст Артур Переверзєв."Власне відбувається те, що відбувається останній тиждень. За роздачу листівок біля метрополітену і всередині метрополітену були затримані… Точніше поліція не затримує, а проводить профілактичні бесіди, тягає за руки, за ноги у відділки, але не називає це затриманням. Десь п’ятеро-шестеро поліцейських перешкоджали роздавати листівки, посилаючись на неіснуючий закон про передвиборчу агітацію і абсолютно не знаючи закону про вибори президента України, не знаючи змісту 34 статті Конституції України, яка дозволяє громадянам України збирати і поширювати інформацію у будь-який доступний спосіб", - розповів активіст.

Він додав, що те ж саме відбулося зранку на Хрещатику, і вночі о 4:00 ранку подібне відбулося у Рівному.

"Зараз поступив дзвінок, у Рівному волонтерку так само затримує поліція, так само за роздачу таких листівок, а день тільки почався… Ми пов’язуємо таку поведінку силовиків безпосередньо з позицією Авакова, який очевидно доручив їм просто перешкоджати і у будь-який можливий спосіб затримувати, вилучати листівки, заважати, залякувати і так далі", - сказав активіст.

Він зауважив, що така поведінка поліцейських нагадує поведінку міліції часів Януковича - абсолютне незнання або ігнорування будь-яких норм і прав громадян…"Тобто це все не може бути не системною дією. Тобто така зухвалість і незнання законів - не може бути раптом випадковою. Тому що поліція так не працює. Вона працює по команді. І очевидно, що така команда поступила. Аваков вже перефарбовується чи перевзувається в "зелені капці". І ми це бачимо дуже інтенсивно останнім часом", - додав Переверзєв.

Активіст зазначив, що він та інші активісти і далі продовжуватимуть свою діяльність, оскільки важливо донести до людей необхідність правильного і обдуманного вибору 21 квітня на виборах президента України.

"Оскільки сьогодні нам важливо повідомляти людям, чому не можна робити неправильний вибір 21 квітня, чому потрібно обирати Україну, а не Малоросію - ми будемо далі продовжувати те, що ми робимо. Але коли цей день закінчиться і закінчаться вибори, то ми згадаємо Авакову всю його поведінку. І громадська кампанія цілком імовірно буде направлена також проти нього. Якщо людина засиділася на посаді і зараз зловживає своїми повноваженнями", - сказав Переверзєв.

Нагадаємо, у Києві Національна поліція України склала протокол на Марію Назарову за наліпку "Зачем воевать, если можно стать на колени" проти кандидата в президенти Володимира Зеленського.

Раніше Шевченківський районний суд Києва виправдав активіста руху "Відсіч" Леоніда Овчаренка, якого поліція затримала за агітацію на Майдані проти Володимира Зеленського.

7 квітня, в центрі Києва поліція затримала активіста руху "Відсіч" Леоніда Овчаренка, який роздавав листівки проти кандидата в президенти Володимира Зеленського.
Tags: Відсіч, Зеленский, МВД, аваковцы, активисты, задержание, ментовский беспредел, поліція, преследования, реванш
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments