Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Переможе Україна, а не женевські попутники

Українці мають прийти на вибори і не допустити до влади “женевських попутників”, а також запобігти роздачі державних коштів і активів.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат Олексій Гончаренко, коментуючи рішення Окружного адміністративного суду Києва, який визнав націоналізацію ПриватБанку незаконною.

“Навіщо чекати до виборів, якщо можна вже починати будувати приватівську Україну? Окружний адміністративний суд Києва визнав націоналізацію ПриватБанку “незаконною”. Як там було на бордах у кандидата в президенти Зеленського, «закінчується епоха жадібності»? Власне, як я розумію, починається епоха роздачі державних коштів і активів?”- зазначив Гончаренко.

1
Ігор Володимирович Гордійчук — український військовослужбовець, генерал-майор Збройних сил України, офіцер Головного командного центру Генерального штабу України, начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна, Герой України підтримує Президента!

Нардеп додав, що є можливість “запобігти реваншу” і закликав не “опускати руки”.

“Не опускаємо руки. У нас є ще 21 квітня. І можливість запобігти реваншу. Йдемо на вибори, голосуємо і готуємося до боротьби. В остаточному підсумку, переможе Україна, а не женевські попутники”, – написав він.
Tags: Гончаренко, Порошенко, выборы, оптимізм
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments