Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

ЗЕреваншисти дають задню, бо знають – Порох переможе: Суд вже не знімає арешт з рахунків Януковича

Інший суддя Шевченківського райсуду Києва ухвалив відмовити у знятті арешту з низки рахунків "Всеукраїнського Банку Розвитку", який належав сину Януковича. Так повідомляє ГПУ, передає DW.

Власником Всеукраїнського Банку Розвитку був Олександр Янукович
Власником Всеукраїнського Банку Розвитку був Саша Стоматолог

Шевченківський районний суд Києва ухвалив рішення відмовити у знятті арешту з низки рахунків, відкритих у "Всеукраїнському банку розвитку" ("ВБР"), який належав сину Віктора Януковича - Олександру. Про це у четвер, 18 квітня, повідомила прес-секретарка генерального прокурора України Лариса Сарган. "Працюємо далі", - повідомила Сарган у Twitter.

Раніше цього ж дня Сарган повідомила про те, що той самий суд 17 квітня зняв арешт із рахунків у "ВБР". Речниця генпрокурора поінформувала, що йдеться про рахунки, які належать колишньому президенту України Віктору Януковичу та його оточенню. Сарган нагадала, що на рахунках екс-президента і Ко в даному банку заарештовано 1,2 мільярда гривень.

Нагадаємо, після втечі Віктора Януковича у 2014 році Держфінмоніторинг заблокував операції, пов'язані з посадовцями часів екс-президента, на суму в майже 177 мільярдів гривень. Пізніше Генпрокуратура України повідомила про арешт активів Януковича на загальну суму, що сягнула майже 1,5 мільярда доларів США.

Одним із фінансових активів родини екс-президента був "ВБР", який належав Януковичу-молодшому. Арешт на рахунки банку, який на той час уже збанкрутував і перебував під управлінням Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, наклали у жовтні 2015 року.
Tags: ГПУ, Янукович, аресты, задняя, суды, счета
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments