Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Петро Порошенко: Мы продолжим судебные процессы против РФ

Украина должна продолжить начатые в международных арбитражах дела против РФ, даже если кто-то попытается перестать называть ее страной-агрессором.Об этом в эфире "Свободы слова" сказал Президент Петро Порошенко, сообщает Укринформ.

"Ми продовжимо ці справи (судові процеси у міжнародних арбітражах проти РФ - ред.), навіть якщо хтось зробить спробу зняти відповідальність із країни-агресора, скаже, що це не країна-агресор, а хтось, хто просто допоміг "трохи пересунути кордон". Це не державотворча позиція", - отметил Порошенко.

Он в очередной раз призвал Владимира Зеленского принять участие в дебатах и ответить, в том числе, на указанный вопрос.

"Мене не цікавить позиція штаба кандидата у президенти. Ми обираємо не штаб, ми обираємо не радників, а Президента. І Президента з надзвичайно важливими повноваженнями: безпека, оборона, зовнішня політика, захист конституційних прав і свобод громадян, міжнародна коаліція на захист України. Наш народ має право знати, яка позиція кандидата у президенти з ключових питань. Куди ми рухаємося - у Європу чи назад у Радянський Союз?", - подчеркнул Порошенко.

Он также напомнил о ряде дел, которые рассматриваются в международных арбитражах.

"У міжнародних судах розглядаються справи по притягненню Росії до відповідальності за расову дискримінацію у Криму кримських татар і українців, міжнародний трибунал за збиття "Боїнга" МН17, за порушення прав українських інвесторів на території Криму і Донбасу та багато інших справ - у координації уряду, парламенту, міністерств", - подытожил Порошенко.


Tags: Порошенко, антирашизм, зовнішня політика, иски, международное право, національна безпека, русская агрессия в Украине, русско-украинская война, суды
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment