Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Тримайся, пане президенте, українці з Вами. А 21-го знищимо зелену пошестьНапишу гнівний пост! Заздалегідь перепрошую, буду старатися здержуватися від ненормативної лексики.
Сьогодні прочитав у фейсбуці новину, що, Зеленський запропонував (як звичайно, у відео зверненні) провести дебати з Порошенком у вигляді телемосту!!!! У мене питання, як у громадянина України, людини, яка старається жити по законам України та законам Божим, -
Скільки ще оця ЗЕлена воша буде стрибать?
Скільки ще оця кокаїнова нарколига буде встановлювати якісь свої правила? Ти хто, блін, такий?
- Захотіло аналізи! Порошенко здав аналізи в двох українських державних компаніях, в двох незалежних приватних компаніях, потім ще й у ВАДА! У ВАДА, Карл! ВОНО не здало!
- Захотіло дебати на стадіоні (що суперечить законодавству і, як то кажуть, проти всіх законів фізики)! Порошенко виклик прийняв, згоду дав! ВОНО вже не хоче, морозиться!
- Тепер, якийсь телемост…..

Ще раз, Вова, ти хто, блін, такий?
Хто тобі дав право принижувать Президента? Хто тоді дав право глузувати і ображати ЛЮДИНУ, яка просто на очах постаріла і посивіла за ці 5 років війни? Яка прийняла країну у в карай скрутному становищі, не здала її ворогові, яка півтора мільярда власних коштів витратила на благочинність і розбудову армії, в той час коли ти розбудовував російську кіноіндустрію, коли ти заробляв гроші на корпоративах у олігархів і переводив їх на «офшорний» Кіпр!
Просте питання! Чого ти не йшов у Президенти у 2014 році? Коли гриміло і палало, коли тьотка Смерть махала косою від Майдана до східних кордонів держави; коли днем за днем захапували українські території, коли матері кожного дня ховали вбитих на фронті своїх синів та дочок.
Ти ж уже тоді був, Вова! Ти ж уже тоді був популярний і крутий мен! Ти стояв з Вакарчуком і Петриненком на Майдані, виносив ранених з Порошенком і Кошулинським, і воював з патріотами на фронті! Чи не стояв? Чи не виносив? Чи не воював? А де ти був, Вова? В росії гастролював, Україну шлюхой обзивав під бурний шквал аплодисментів, ржав про «ебонітові палички»? А ці «Ебонітові палочки» на смерть лізли, щоб ти став доларовим міліонером і жінка твоя субсидію оформила.
Скільки ще ти будеш колотить багатостраждальний український народ?
Скільки ще, ти, «слуга не ясно якого народу», придумаєш квестів, раундів, рівнів твоєї недолугої тупої гри?
Ти в форті БУАЯР?
В чому проблема, Вова? Чого не можна здать аналізи на наркоту, які ти ж сам хотів? Здай, зніми всі питання і люди про це забудуть на другий день!
Чого не можна провести дебати як в нормальній цивілізованій європейській країні, відповідно до чинного законодавства України! Проведи їх, зніми це питання і люди теж забудуть це дуже скоро!
Хочеш перемогти на президентських виборах? Перемагай! Чесно, законно, з дотриманням всіх законних процедур! Ти ж ГАРАНТОМ хочеш буть, чи ким?
Що ти можеш мені, батькові двох дочок, ГАРАНТУВАТЬ?
Чесно, гном дістав! Дістав уже всіх! Всіх, хто може хоч трохи мислить і аналізувать! Та Янукович не ховався від преси, від людей, ходив із Ющенком на дебати!!!
Все! Вибачаюсь за емоції! Але всьому є край!
Боюсь завтра відкрить фейсбук і прочитать: «Зеленський пропонує позмагатись, хто бистріше їсть пельмені, хто швидше пробіжить по пенькам у Межигір’ї, кинуть на «камінь, ножніци, бумага», або й, не приведи Господи, помірять лінійкою у кого більший……

Тримайтесь, пане Президенте, народ з Вами, яким би результатом не закінчилися ці вибори!!!

P.S. І, вже за традицією, поширте, будь-ласка, якщо згодні, якщо не згодні – напишіть коментар чому, якщо стаття сподобалась – поставте «+» в коментарях, якщо не сподобалась «-».

Сергій Рубан

з коменту galynash:
ТРИМАЙТЕСЬ, ПАНЕ ПРЕЗИДЕНТЕ, НАРОД З ВАМИ, ЯКИМ БИ РЕЗУЛЬТАТОМ НЕ ЗАКІНЧИЛИСЯ ЦІ ВИБОРИ!!!
💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛
Tags: Зеленский, Порошенко, выборы
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments