Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Українці не п’ють з каналізації, не їдять зі смітника, не дивляться проросійське лайно 1+1 (Г+Г)


«Новости нашего квартала»
ibigdan


Порох молодец. Одно плохо: доносить правду до народа нужно было все пять лет президентства, а не за неделю до выборов. Сколько раз я писал «Порошенко, уволь Стеця» и «Порошенко, поговори з народом»…«А если Путин не вернет Крым, я его… удалю из контактов!»
ibigdan
Вчера Порошенко вероломно, без объявления войны, напал пришёл на прямой эфир канала Г+Г. Это реально был сюрприз для коломойских «журналистов», гендиректор канала в ФБ до сих пор в истерике бьётся. Так вот, в отличие от сцыкуна, прячущегося от журналистов, Президент пришёл в «логово врага» и порвал там всех как тузик грелку. Заодно пригласил в студию Зеленского, но тот был в Париже и вышел в эфир по телефону. И это было омерзительно — Зеленский быковал, перебивал, истерил и в конечном итоге бросил трубку.

Сергій(Полтава за ПП)
Знайомтесь режисер , продюсер і автор сценарію "Слуга народу".
А якщо коротко то просто кремлівський виродок.

Беня
- маленька різниця: обідви хвойди за путіна, але. Але.. одна з країни-агресора, а друга - з країни, яка страєдає від агресора

- Не уважаемый Ткаченко, у вас тут свобода слова отклеилась
- И продолжат дальше показывать русские говно сериалы
- ... даже не представляю, что поотрывает Беня этому гендиректору. 2,5 года телекомпания с таким усердием "топила" Порошенко, выкатывая на него все новые и новые компроматы... и тут за один визит все потерять!!!!
- Так вот в чем сакральный смысл названия 1+1 - хайпануть на хайпе
- Схоже що вони всім колективом аналізи здають, в штани.
***
-зрада!!!пачиму парашенка не растрилял всех курупціанеров?
- аааа он пришел на анал без приглашения ета низаконна!!!!!Українські гніди такі гірші за московські воші! 1+1 переплюнув скабееву...(Maksim)

Дно+Дно

Тому, що в Україні немає «українських ЗМІ» — є філії російських під патріотичними назвами, так само — як і немає української журналістики, є якісь унікуми, але загалом — це банда недоучок, які дружно намагаються копіювати російських «колег» та використувують їх фейки.
Svetlana Ljubovnikova

1+1 перед виборами дніще пекельне. От, наприклад, Порошенко вкрав на 46 млрд зношених купюр, які утилізував Нацбанк, бо ніхто не бачив, як їх утилізували. От ви бачили, як їх шредером різали? Ні. Значить, їх Порошенко вкрав, це ж очевидно.

Посол Іспанії особисто вивозить речі Порошенка, сумки важкі носить — евакуює його майно. Оніщенко особисто це бачив (півпрограми «Українські сенсації» — синхрони біглого Оніщенка, ще півпрограми — якась люта пурга невідтитрованих людей, яких за кадром називають «експертами», розбавлене двома чуваками з «асоціації платників податків»).

Закон про мову — злочинний, його заборонили в Європі (?!), війна — це піар Порошенка. Безвіз нікому не потрібен, більшість нікуди не летить, бо після нього «виріс долар» (лолшто?). Порошенко втік з мітингу (похуй, що це боянистий фейк).

Нагнітання чаду адового кутєжа зненацька без пауз і перебивок переходить у 95 квартал — одухотворьонний інший кандидат крутить баранку під заспокійливу музику.

Я на фейсбучику не пишу про свої політичні вподобання, це моє інтимне діло, і зараз нікого ні за що не агітую — я про інше взагалі. «Лайфньоз» з «Раша Тудей» в компанії з телеканалом «Звізда» нервово смокчуть півника з гімна на паличці. Так цинічно сцяти в очі, як українські ручні телеканали, навіть хтонічний Сурков не вміє. Раніше таке навіть анонімні «зливні бачки» тільки за дуже великі гроші могли поставити, а тепер цим телеупирям похуй, пляшуть. Бидло все стерпить.

Можна на правах отого бидла, яке має все стерпіти, одне питаннячко: а чи не охуїли ви там вкрай, уроди?
Євген Манженко


Tags: 1+1, геббельсовщина, журнашлюхи, информационные враги, лживые СМИ, медиабляди, пропагандоны
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments