Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

День тиші пропагандони Г+Г проведуть під знаком Зеленського

Телеканал "1+1" належить біглому олігарху-бандиту Ігорю Коломойському.20 квітня, в "день тиші" перед другим туром виборів президента, на телеканалі "1+1" заплановано шоу та фільм за участю кандидата в президенти Володимира Зеленського, а також проекти очолюваної ним студії "Квартал 95".

Про це свідчить телепрограма на сайті цього пропагандистського телеканалу.

Так, планується показ шоу "Вечірній квартал", далі шоу "Розсміши коміка. Діти", потім Чистоnews і знову "Вечірній квартал".

Після цього планується показ провальної комедії "Я, ти, він, вона", в якій Зеленський виступає режисером та виконавцем головної чоловічої ролі, що її первісно він обіцяв знімати українською мовою, але потім українофоб Зеленський відмовився від цієї ідеї.

Як відомо, телеканал "1+1" належить ворогу України, крадію Ігорю Коломойському.Згідно з ч. 2 статті 57 закону "Про вибори президента України", передвиборна агітація закінчується о 24 годині останньої п'ятниці перед днем виборів.

Стаття 58 цього закону серед форм виборчої агітації визначає, зокрема, "оприлюднення в друкованих та аудіовізуальних (електронних) засобах масової інформації політичної реклами, виступів, інтерв’ю, нарисів, відеофільмів, аудіо- та відеокліпів, інших публікацій та повідомлень", а також "проведення концертів, вистав, спортивних змагань, демонстрації фільмів та телепередач чи інших публічних заходів за підтримки партії - суб’єкта виборчого процесу чи кандидата на пост президента України, а також оприлюднення інформації про таку підтримку". Також зазначається, що агітація може вестися "в інших формах, що не суперечать Конституції України та законам України".

Нагадаємо, що у суботу, 30 березня, в "день тиші" перед першим туром виборів, на телеканалі "1+1" майже всю другу половину дня показували програми за участю кандидата в президенти Володимира Зеленського або проекти "Кварталу 95".
Tags: 1+1, Зеленский, выборы, законодательство, нарушения, нарушители, политреклама, пропагандоны, телеканалы
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments