Україна - перша у командному заліку чемпіонату Європи з жіночої боротьби!

Жіноча збірна України стала першою в загальнокомандному заліку чемпіонату Європи зі спортивної боротьби, який проходить в Бухаресті (Румунія).

Україна посіла перше місце у командному заліку чемпіонату Європи з жіночої боротьби
На фото: Алла Черкасова

В активі української команди шість медалей - чотири золоті і дві срібні, повідомляє Укрінформ.

Золоті нагороди збірної України принесли Оксана Лівач (вагова категорія до 50 кг), Ірина Гусяк (55 кг), Алла Черкасова (68 кг) та Аліна Стадник-Махиня (72 кг). Срібними призерами стали Лілія Горішна (53 кг) і Тетяна Кіт (57 кг).

За правилами Об'єднаного світу боротьби (UWW) місця у загальнокомандному заліку розподіляються за кількістю набраних очок. 25 очок дається за перше місце, 20 - за друге, 15 - за третє, 10 - за п'яте, 8 - за сьоме, 6 - за восьме, 4 - за дев'яте, 2 - за десяте.

Українські спортсменки набрали в сумі 168 очок. Другий результат показала команда Болгарії зі 112 очками, третє місце посіла збірна Туреччини, заробивши 98 очок.

Останніми розіграють медалі представники греко-римської боротьби. Чемпіонат Європи завершиться 14 квітня.

Нагадаємо, бронзовими призерами чемпіонату Європи-2019 з вільної боротьби стали українці Василь Шуптар (65 кг) і Олександр Хоцянівський (125 кг).
Tags: Чемпіонат Європи, борьба, женщины, збірна України, знай наших!, медали, перемоги, спорт