Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

У сфері космонавтики Україна активно співпрацює з 30 країнами

У космічній галузі Україна активно співпрацює з 30 країнами та посідає гідне місце поруч з провідними державами, маючи потужний комплекс ракето- та авіабудування.

У сфері космонавтики Україна активно співпрацює з 30 країнами

Про це сказав секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов у вітанні з нагоди Дня працівників ракетно-космічної галузі та Всесвітнього дня авіації і космонавтики, повідомляє прес-служба РНБО.

“Завдяки щоденній роботі наших вчених, конструкторів та виробничників Україна посідає гідне місце поруч з провідними країнами світу, маючи потужний комплекс ракето- та авіабудування. У минулому році за участю України були здійснені успішні пуски ракетоносіїв «Антарес» - спільний проект із США, та ракетоносіїв «Вега» за програмою Європейського космічного агентства (ESA). У сфері космонавтики наша держава активно співпрацює з 30 країнами”, - наголосив Турчинов.

Як він зазначив, нещодавно підписано угоду з Європейським космічним агентством за програмою дистанційного зондування Землі з космосу «Copernicus» з метою подальшого використання отриманих даних і космічних технологій для протидії кризовим викликам та вирішення завдань в економічній, безпековій, науковій та інших сферах життєдіяльності. Космічні технології та інформаційні системи впроваджуються у сферу національної безпеки та оборони, наголошує голова Радбезу.

Турчинов також зазначив, що провідні підприємства оборонної промисловості беруть активну участь у реалізації вітчизняної ракетної програми, зокрема, створенні сучасних ракетних комплексів, ракет та їх комплектувальних виробів задля підвищення спроможностей Збройних Сил України та створення потужного ракетного щита нашої держави. Українські військово-транспортні літаки визнані одними з найкращих в світі.

Космічна галузь, відзначає очільник РНБО, стимулює розвиток ряду суміжних галузей - електроніки, матеріалознавства, машинобудування, обчислювальної техніки та енергетики.
Tags: Турчинов, Україна, зроблено в Україні, космическая отрасль, космонавтика, ракетостроение, сотрудничество
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments