Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Волкер: Жодна держава Європи не стикається з такими викликами, як Україна

Безпекові виклики, що останні п’ять років постають перед Україною, є безпрецедентними для сучасних європейських країн.

Жодна держава Європи не стикається з такими викликами, як Україна - Волкер

Таку думку у відеозверненні до учасників 12 Київського безпекового форуму висловив спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Жодна держава в Європі не стикається з такими безпековими загрозами, з якими Україна зіштовхується щодня впродовж останніх п’яти років. Ці останні п'ять років були для України винятково складними. Йдеться не лише про те, що Росія незаконно анексувала Крим, не лише про війну на Донбасі, а й про політичні та економічні виклики. Це дуже важкі часи”, - сказав Волкер.

Однак, він наголосив, що українці успішно дають раду складнощам і змогли сформувати “об’єднавчу національну ідентичність”.“Що надихає - це те, як українці відповіли на ці виклики, розбудовуючи міцну і об’єднавчу національну ідентичність. Таку ідентичність, яка націлена на нові реформи та остаточну інтеграцію в євроатлантичні структури. США твердо підтримують Україну на цьому шляху”, - зазначив дипломат.

Російська Федерація продовжить тестувати на новообраному українському президентові інструменти гібридної війни, хто б не прийшов на цю посаду.

Про це спеціальний представник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер заявив у своєму інтерв’ю PBS News.

"Грунтуючись на попередній поведінці РФ, можна припустити, що Москва продовжить тестувати будь-кого, хто стане президентом України. Росія здійснила вторгнення. Вона захопила територію. Вона підтримує продовження бойових дій. У наявності різні види пропаганди: RT, Sputnik, кібернапади. Всі інструменти гібридної війни представлені в Україні", - заявив Волкер.

Коментуючи попередні результати першого туру президентських виборів в Україні, Волкер назвав Володимира Зеленського "кандидатом, що бореться проти чинного президента". А Петро Порошенко, на його думку, "каже: я тяжко працював, я маю багато досягнень, але треба зробити ще більше". Американський дипломат також вважає, що українське суспільство "має вибрати: чи хочуть вони когось, хто виступає проти істеблішменту і обіцяє масштабні реформи? Або вони хочуть когось, хто, можливо, розчарував в деяких аспектах, однак, зробив більше для реформ, ніж будь-хто інший в Україні за останні 20 років і протистоїть Путіну".
Tags: Волкер, Україна, выборы, гибридные войны, національна безпека, русская агрессия в Украине
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments