Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Як в Україні #ничегониделаеца: № 330 (огляд)

Посилання на всі частини дайджесту "Як в Україні ничегониделаеца" знаходяться тут (№№ 001-100), тут (№№ 101-200) і тут (№№ 200-передостанній)

За два місяці ВВП України зріс на 1,2%

Зростання ВВП торік становило понад 3% - Кубів

У січні-лютому 2019 року зростання валового внутрішнього продукту (ВВП) орієнтовно оцінюється на рівні 1,2%.

Про це йдеться у інформаційно-аналітичних матеріалах на тему "Зведений індекс виробництва у січні-лютому 2019 року", повідомляє прес-служба МЕРТ.

У міністерстві зазначають, що цьому сприяла активна діяльність будівельних підприємств та ВЕД сфери послуг (транспорт, роздрібна торгівля, освіта, охорона здоров’я та банківський сектор).

Як повідомлялось раніше, Національний банк України в "Інфляційному звіті" прогнозує ВВП на рівні 2,5% у 2019 році, у 2020-2021 роках зростання пришвидшиться – до 2,9% і 3,7% відповідно.

Як повідомлялось, реальний валовий внутрішній продукт України у 2018 році зріс на 3,3% у порівнянні з 2017 роком. Із 2016 року по 2018 рік реальний ВВП України показав сукупне зростання у 8,4%.Винницкий комбинат будет перерабатывать лузгу подсолнечника на «зеленую» электрику

Винницкий комбинат будет перерабатывать лузгу подсолнечника на «зеленую» электрику

«Винницкий масложировой комбинат» (МЖК) компании ViOil планирует реализовать проект по производству «зеленой» электроэнергии из подсолнечной лузги.

Об этом сообщил заместитель председателя правления по техническим вопросам ЧАО «Винницкий МЖК» Ярослав Белинский.

«В производстве подсолнечного масла отходом является лузга. В этом проекте ее сжигание, как биомассы, в котле, который будет вырабатывать пар высокого давления. Он будет проходить через турбину и производить электроэнергию. То есть, речь идет о когенерационной установке. Ориентировочная стоимость проекта – около 20 млн долл. США», - рассказал Белинский.

По его словам, проект находится на стадии разработки проектно-сметной документации. Сейчас менеджмент предприятия решает вопросы финансирования проекта, ориентировочная стоимость которого составит около 20 млн долларов США, а расчетный срок окупаемости - 5 лет. На его реализацию «Винницкому МЖК» понадобится 18 месяцев.

Прогнозируемые объемы производства "зеленой" электроэнергии – от 7 до 9 МВт, ее будут продавать в энергосеть по "зеленому" тарифу. Мощность когенерационной установки будет определяться балансом топлива, поскольку на это время часть подсолнечной лузги используется предприятием для собственных нужд, а избыток дробится и продается как топливо.Галфрост відправила пробну партію чорниці до Ізраїлю

Галфрост відправила пробну партію чорниці до Ізраїлю

Компанія «Галфрост» (Galfrost) уклала дві угоди про ексклюзивність на експорт продукції до Ізраїлю. За однією з угод уже поставлена пробна партія чорниці дикорослої.

Про це повідомив управляючий директор компанії «Галфрост» Роман Денис під час практикуму «GO ISRAEL: Угода про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем та можливості для українських експортерів», інформує AgroPortal.ua.

«Ми займаємося виробництвом заморожених і сублімованих ягід та 90-98% продукції експортуємо. Головний ринок для нас — ЄС, але оскільки щороку умови стають жорсткішими, вирішили диверсифікувати експорт і обрали такі країни як Ізраїль, Канада, США, Японія (Азія)», — зазначає Роман Денис.

За його словами, вперше представники компанії відвідали Ізраїль рік тому, подалися на сертифікацію і отримали міжнародний кашрут.

«Ми знали, що ринок Ізраїлю по нашій продукції заповнений сербськими і польськими виробниками. Але я вважаю, що ми унікальна компанія, яка сьогодні має дві угоди про ексклюзивність на експорт до Ізраїлю. За одним контрактом уже відбулася тестова поставка чорниці дикорослої як сировини для подальшої переробки. За другим контрактом Galfrost буде поставляти вже готовий продукт відразу на полиці магазинів».

На Запорожье за год построили 6 футбольных площадок и 1 поле

На Запорожье за год построили 6 футбольных площадок и 1 поле

На Запорожье за год построили 7 объектов спортивной инфраструктуры - 6 футбольных площадок и 1 поле.

Берутся во внимание футбольные площадки и поля с искусственным покрытием, строительство которых было профинансировано из различных источников. Об этом сообщает пресс-служба Федерации футбола Украины.

В течение 2018 года в Запорожской области построено 7 объектов:
г. Мелитополь — 1 поле;
Мелитопольский район — 1 площадка;
Васильевский район — 1 площадка;
Гуляйпольский район — 1 площадка;
Запорожский район — 2 площадки;
Черниговский район — 1 площадка.
Читайте также: В Днепре появится стадион европейского уровня

Всего на Запорожье, начиная с 2015 года, построено 27 объектов: 23 площадки и 4 поля.

Український стартап SolarGaps отримав €1 мільйон від Єврокомісії

Український стартап SolarGaps отримав €1 мільйон від Єврокомісії
Фото: itc.ua

Компанія SolarGaps стала першим стартапом в Україні, який отримав грант за програмою Horizon 2020 SME Instrument / Фаза 2 в розмірі 1 млн євро на умовах безповоротного фінансування. Про це повідомляє InVenture.

"SolarGaps став першим українським стартапом, який отримав грант Horizon 2020 SME Instrument Фаза 2, з моменту введення етапу інтерв'ю в Брюсселі. Компанія отримала 1 млн євро безповоротного фінансування для комерціалізації перших у світі розумних жалюзі з сонячними панелями. Тим самим український стартап SolarGaps увійшов у число 5% європейських інноваційних стартапів, яким вдалося отримати грант SME Instrument Фаза 2 ", - йдеться в повідомленні.Зазначається, що команда SolarGaps винайшла перші у світі розумні жалюзі, які генерують сонячну енергію. SolarGaps дозволяють кожному виробляти зелену енергію з поверхні вікон, тим самим заощаджуючи значну частину рахунків за електроенергію та зменшуючи викиди CO2. Одного квадратного метра SolarGaps достатньо, щоб зарядити 3 ноутбуки або 30 світлодіодних лампочок. SolarGaps отримали сертифікацію в ЄС і завершили розробку B2C продукту. Уже через місяць їх дилери почнуть продажі на ринках ЄС. Команда SolarGaps брала участь в IoT Hub акселерації в Україні і двох найбільших програмах акселерації стартапів у США: HAX Growth і Singularity University.

Як повідомлялось раніше, український стартап SolarGaps отримав фінансування від Європейської комісії в розмірі € 50 тисяч в рамках першого етапу програми Horizon 2020 SME.

Стартап SolarGaps виробляє «розумні» жалюзі, які генерують сонячну енергію - до сотні кіловат щомісяця при порівняно низькій ціні самого гаджета.

50 вагонов за €50 миллионов: столичное метро обновит парк

50 вагонов за €50 миллионов: столичное метро обновит парк

Киевская городская рада приняла решение, которое позволит пополнить парк подвижного состава метрополитена 50 новыми современными вагонами Планируется приобрести до 50 новых вагонов метро на общую сумму до 50 млн евро.

Средства на приобретение подвижного состава метрополитена в рамках соответствующего соглашения может предоставить Европейский банк реконструкции и развития.

Киевским метрополитеном было перевезено в прошлом году почти 500 млн пассажиров. Учитывая популярность этого вида транспорта, городу необходимы дополнительные вагоны, что позволит уменьшить нагрузку на наземный транспорт.

Україна гармонізувала 91% стандартів до вимог ЄСЗ моменту підписання угоди про вільну торгівлю з ЄС Україна прийняла 5105 національних стандартів, гармонізованих з вимогами ЄС, передає Європейська Правда.

Протягом цього року планується прийняти ще близько 3000 національних стандартів, гармонізованих із нормами Європейського Союзу.

Угода про вільну торгівлю з ЄС відкрила нові можливості для експорту української промислової продукції, але на рівні технічних і технологічних вимог було багато роботи. У 2016 році ми суттєво трансформували систему технічного регулювання та стандартизації, зокрема ліквідовано 90% радянських ГОСТів. Замість цього ми розробили й прийняли 5105 національних стандартів, і тепер 91% гармонізовані зі стандартами ЄС. У 2019 році плануємо прийняти ще 3000 стандартів, – заявили у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі.

З 2018-го року Україна набула повноправного членства в Метричній конвенції, а це відкриває нашій країні додаткові можливості для експорту.

З моменту набуття повноправного членства України в Метричній конвенції ми отримали визнання української системи вимірювань та її відповідності міжнародним вимогам з боку всіх 59 країн-членів конвенції. Це обов’язкова умова, щоб Україна набула повноправного членства в Міжнародній організації законодавчої метрології та продовжувала роботу над укладенням Угоди з ЄС про оцінку відповідності та прийнятності промислових товарів, – повідомляють у прес-службі Мінекономрозвитку.

Переважна більшість технічних стандартів Радянського Союзу, розроблених до 1992 року, з 1 січня 2019-го року втратили силу в Україні.

Пассажиропоток аэропорта "Киев" за I квартал этого года увеличился на 44,3%

Аэропорт

"За январь-март 2019 года Международный аэропорт "Киев" обслужил 638 тыс. 100 пассажиров, что на 44,3% больше, чем в январе-марте 2018 года. Количество пассажиров, обслуженных на международных рейсах - 622,3 тыс., на внутренних рейсах - 15,8 тыс. пассажиров", - сообщает пресс-служба авиагавани в Facebook.

Также сообщается, что количество рейсов в январе-марте 2019 года составило 6 669 на прилет и вылет, что на 21,3% больше аналогичного периода 2018 года, из них международных рейсов – 5 624, внутренних – 1 045.

За март 2019 года аэропорт "Киев" обслужил 228,3 тыс. пассажиров, что на 46,6% больше, чем в марте 2018-го. Количество пассажиров, обслуженных на международных рейсах - 222,5 тыс., на внутренних рейсах - 5,8 тыс.

Наиболее популярные международные направления с начала 2019 года - Шарм-эль-Шейх (Египет), Варшава (Польша), Минск (Беларусь), Анкара (Турция), Вена (Австрия), Берлин (Германия), Будапешт (Венгрия) внутренние - Одесса, Запорожье, Львов.

Доходи від туризму в Україні зросли у 2,5 разаНадходження від суб’єктів господарювання туристичної галузі в бюджет держави у 2018-му році зросли на 250% і становили 4,2 млрд грн., передає Корреспондент.

За словами першого віце-прем’єр-міністра — міністра економічного розвитку Степана Кубіва, надходження від суб’єктів господарювання туристичної галузі до зведеного бюджету держави протягом 2018 року зросли на 250% з 1,7 до 4,2 млрд грн.

Завдяки децентралізації місцеві органи влади істотно збільшили витрати на туризм. Так, зокрема, з 2014 року витрати на туризм в Києві виросли з 300 тисяч гривень до понад 12 млн грн, у Львівський області — з 500 тисяч гривень до майже 3 млн грн, в Чернівцях — з 200 тисяч гривень до понад 1,5 млн грн.

Итальянский лоукостер полетит из Одессы в Рим в апреле

Итальянский лоукостер полетит из Одессы в Рим в апреле

Лоукост-авиакомпания Ernest Airlines начала продавать билеты на прямые рейсы Одесса – Рим, которые начнут выполняться с 19 апреля. Полеты запланированы с частотой два раза в неделю в вечернее время, сообщает avianews.com.

Минимальная цена авиабилетов в одну сторону начинается от 23 евро с учетом перевозки только ручной клади весом до 8 кг.

В Украине открыли первый участок бетонной дороги

В Украине открыли первый участок бетонной дороги

"Первый участок бетонной дороги в Украине открыт для движения транспорта! Построено по самым современным технологиям, гарантия - 28 лет! Впервые в Украине!", - отметил министр инфраструктуры Владимир Омелян в Facebook.

Как отметили в Службе автомобильных дорог Полтавской области, что открыли движение по одному из участков построенной цементобетонной дороги в Кобелякском районе! Пока разрешили движение по 1.7 км по правому проезду автодороги Н-31 Днипро - Решетиловка.

Ранее министр инфраструктуры Владимир Омелян заявлял, что стратегический четырехполосный автобан Киев - Днипро, частью которого является участок трассы в пределах Полтавской области, планируется сдать до конца 2021 года. В Полтавской области, подчеркнул он, этот автобан строится в бетоне с гарантией на 28 лет, а при надлежащем использовании он прослужит не менее 50 лет.По информации Мининфраструктуры, на реализацию государственного инвестиционного проекта по улучшению состояния автодороги Н-31 Днипро - Царичанка - Кобеляки - Решетиловка на протяжении последних двух лет направлен рекордный объем средств: в 2017 году - 252 млн грн, в 2018 - 1 млрд 41 млн 955 тыс. грн, в 2019 году планируется профинансировать 800 млн грн.

Толщина дорожной одежды бетонки вместе с уплотненным и стабилизированным грунтом - почти 1,5 м. Верхний слой (тяжелый бетон) - 26 см. На продольных и поперечных швах тяжелого бетона на глубине 13 см укладывают армирующие элементы - закладные штыри. Они не дают бетонным плитам сдвинуться после нарезки швов.

У Тернополі виділили ₴48,5 млн на будівництво сучасного Палацу спорту

У Тернополі виділили ₴48,5 млн на будівництво сучасного Палацу спорту

У Тернополі побудують сучасний Палац Спорту. Мерія вже виділила 48,5 млн грн. Про це повідомив начальник управління фізичної культури і спорту Тернопільської облдержадміністрації Віктор Мацикур у Facebook.

“Це 10% від необхідної суми для будівництва цього об’єкту. Решту коштів хочуть отримати після включення споруди державою в перелік об’єктів реконструкції та будівництва.

Поява такого сучасного багатофункціонального спортивного комплексу в Тернополі - це мрія тисяч спортсменів області уже багато десятків років, оскільки ми єдина область, де такого Палацу спорту досі не було”, - зазначив Мацикур.

Нагадаємо, 27 березня Уряд затвердив постанову про Порядок використання коштів на будівництво Палаців спорту. Цей проект стартував 2018 року за ініціативи Федерації баскетболу України та підтримки КМУ, Міністерства молоді та спорту та Верховної Ради України. Минулого року було виділено 150 млн грн субвенції на будівництво і реконструкцію Палаців спорту. Ця стратегічно важлива програма продовжується. 2019 року на неї закладено 200 мільйонів гривень.

В марте спрос на новые легковые автомобили вырос на 8%

В марте спрос на новые легковые автомобили вырос на 8% - эксперты

На украинском рынке новых легковых автомобилей в марте 2019 года было реализовано 7,3 тыс. машин, что на 8% больше, чем в марте прошлого года. Об этом сообщает ассоциация «Укравтопром».

Самой популярной маркой месяца стала Renault. В течение марта свои первые регистрационные номера получили 1022 машины этой французской марки. Второй показатель у Toyota, которая потеряла от своего прошлогоднего результата 7%, реализовав в марте 835 машин.

На третьем месте KIA – 710 регистраций. Skoda заняла четвертую позицию с показателем 589 авто и 37-процентным ростом относительно прошлого года. Замыкает пятерку лидеров Nissan – 567 авто (+28%).

Также в ТОП-10 мартовского рынка вошли: Volkswagen – 476 шт. (-43%); Hyundai – 422 шт. (+0,5%); Mazda – 268 шт. (+18%); BMW – 259 шт. (+47%); Suzuki – 240 шт. (+52%).

Україна збільшила доходи від експорту електроенергії на 22%Україна протягом січня-березня 2019-го року збільшила виручку від експорту електроенергії на $ 17,895 млн, або на 22,2% у порівняння з аналогічним періодом минулого року, інформує “Енергетика України“.

Протягом цього періоду до Угорщини було поставлено ​​електроенергії на $ 58,014 млн, до Польщі — на $ 22,13 млн, до Молдови — на $ 13,635. До інших країн було поставлено електроенергії на $ 4,587 млн. Разом з тим Україна в січні-березні 2019-го року імпортувала електроенергії на $ 0,263 млн.

У 2018-му році Україна збільшила експорт електроенергії на 19,3% до 6 млрд 165,7 млн ​​кВт-год.

Украина экспортировала в текущем маркетинговом году более 38 миллионов тонн зерновых

Украина экспортировала в текущем маркетинговом году более 38 миллионов тонн зерновых

Украина в текущем маркетинговом году уже экспортировала более 38,6 млн тонн зерновых культур, в прошлом году за аналогичный период на внешние рынки было поставлено 32 млн т.

Такие данные приводит Департамент фитосанитарной безопасности, контроля в сфере семеноводства и рассадничества Госпотребслужбы.

У минулому році за підтримки Держави було побудовано 51 тваринницькі комплекси


Фото: СП «Молочарське»

Протягом 2018-го року у рамках підтримки тваринництва та переробки, Держава компенсувала вартість будівництва 51 об’єкту тваринництва на суму 1,3 млрд грн. Всього протягом 2018-го року було побудовано та введено в дію в дію 84 тваринницькі ферми та комплекси, інформує прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Підтримку отримали 28 виробників, серед яких малі фермери, і фермери з іноземними інвестиціями, які зареєстровані як суб’єкти господарювання, і працюють в Україні. Очікується, що у 2019-му році буде побудовано та реконструйовано 93 тваринницьких об’єктів – 32 у скотарстві, 39 у свинарстві та 19 у птахівництві.

Те ж саме стосується і програми компенсації вартості сільськогосподарської техніки, виробленої в Україні. Ми побачили, що ця програма користується популярністю, – наголосила в.о. міністра Ольга Трофімцева.

Крім того в міністерстві зазначили, що 96% нових ягідних насаджень були закладені завдяки підтримки Держави.В Житомирской области закупят 28 школьных автобусов

В Житомирской области закупят 28 школьных автобусов

В Житомирской области в этом году за счет государственной Субвенции и при совместном финансирования с местными бюджетами планируют приобрести 28 школьных автобусов. Об этом информирует Житомирская ОГА.

По словам начальника управления образования и науки ОГА Ларисы Шевчук, общая ожидаемая стоимость закупки составляет 54,6 миллиона гривень. В частности, это средства государственной субвенции в софинансировании с местными бюджетами.

В прошлом году на условиях софинансирования приобрели 20 автобусов, а еще 3 закупили за средства местных бюджетов.

Порт “Ніка-Тера” розпочав виробництво високотехнологічних композитів


Фото: infoindustria.com.ua

На базі ТОВ «Морського спеціалізованого порту НІКА-ТЕРА» запустили високотехнологічне виробництво виробів з композиційних матеріалів, призначених для промислового і цивільного будівництва. Інвестиції становили 22 млн грн. Продукція призначена для власних потреб порту та для реалізації на ринку, передає “Инфондустрия“.

Виробництво продукції організовано на одному з виробничих ділянок порту «НІКА-ТЕРА». Підприємство виробляє як стандартизовані вироби, такі як покрівельний лист, сходи, відбійники, поручні, куточки та інші вироби. Виробнича потужність ділянки стеклокомпозитних профілів становить 1000 тонн на рік, а по литтю – 750 тонн в рік.

Спочатку передбачалося налагодити виробництво виключно для покриття власних потреб порту «НІКА-ТЕРА». Проект передбачав заміну всіх конструкцій, схильних до корозії. Після того, як створені дослідні зразки себе чудово зарекомендували в виробничих процесах, в компанії прийняли рішення про виділення цього напрямку як окремого бізнесу.Фото: infoindustria.com.ua

Вся продукція проходить повний комплекс лабораторних випробувань на визначення хімічних і фізико-механічних властивостей у власній лабораторії, яка здійснює вхідний контроль сировини та контролює продукцію на всіх стадіях виробництва.SkyUp увеличит флот на три боинга

SkyUp увеличит флот на три боинга

Украинская авиакомпания SkyUp Airlines увеличит собственный флот на три боинга в апреле, сообщили в пресс-службе авиакомпании.

"С 11 по 20 апреля 2019 года ожидаем прибытия трех самолетов", - говорится в сообщении.

В частности авиакомпания должна получить Boeing 737-800 NG (1999) для резерва - планируется минимальная нагрузка налетами. Он будет обеспечивать резервирование основного флота. Также Boeing 737-800 NG (2004), которым планируют обслуживать региональные аэропорты, и Boeing 737-700 NG (2004) - самолет в основной флот компании в ливрее ФК "Шахтар".

Сейчас флот SkyUp Airlines насчитывает пять воздушных судов: четыре самолета типа Boeing 737-800 NG на 189 мест и один Boeing 737-700 NG на 149 мест.

Лоукостер SkyUp Airlines основан в июне 2017 года. Полетную программу начал осуществлять в мае 2018 года.

Збройні сили почнуть отримувати сучасні фляги та гідраториЗ 2019 року для потреб Збройних Сил України заплановано закуповувати нові фляги з термопластичного матеріалу, а також розроблені українською компанією UaRms гідратори. Про це докладно розповідають у сюжеті Військового телебачення, повідомляє Defense Express.

Матеріал, з якого методом видувного формування, виготовлена фляга – поліестер Eastman Tritan™ Copolyester ТХ1001 – не містить шкідливих речовин типу Бисфенол-А. При довгому контакті з водою, будь то сонце або вологе середовище, вода не втрачає свої смакові властивості, та не набуває неприємного смаку, впродовж кількох днів.Компанія UaRms розробила та буде виготовляти для військових ЗСУ індивідуальну гідратаційну систему для перенесення води – т.зв. «кемелбек», який може забезпечувати рідиною свого власника навіть під час руху. Як більшість аналогів ця система розрахована на 3 літри. Гідратор має спеціальний чохол з термоізолюючої підкладкою, задня сторона чохла має кріплення MOLLE, що дозволяє кріпити його до індивідуального бойового рюкзака. Сам резервуар (т.зв. «медуза») витримує навантаження до 150 кг.Экспорт яблочного концентрата идет на новый рекорд

Экспорт яблочного концентрата идет на новый рекорд

Украина за первые 7 месяцев сезона-2018/19 уже экспортировала 60,5 тыс. т яблочного концентрата, что в 1,6 раза больше, чем за тот же период прошлого сезона.

Как сообщают аналитики Украинского плодоовощной ассоциации (УПОА), при этом заработать больше, чем в прошлом году, украинским экспортерам яблочного концентрата пока не удается. В денежном эквиваленте экспорт указанной продукции составил $49,2 млн, что практически равно показателям за июль–январь сезона 2017/18, информирует АgroРortal.

«Такая ситуация объясняется колоссальной разницей в ценах на промышленное яблоко в Украине в текущем сезоне и в прошлом, что непосредственно влияет на цену концентрата. В частности, в сезоне-2018/19 фермеры нередко вообще отказывались от сбора яблока, которое можно было реализовать на переработку, из-за крайне низких закупочных цен. В предыдущем же сезоне картина выглядела кардинально противоположным образом и цены на промышленное яблоко были даже сопоставимы с минимальным ценами на свежем рынке», — комментирует ситуацию главный аналитик УПОА Татьяна Смирнова.

Аналитики УПОА не исключают, что экспорт яблочного концентрата до конца сезона имеет все шансы оновить исторический рекорд в натуральном выражении.

Суднобудівна компанія “Артіль” будує третій катамаранНа стапелях ТОВ “Артіль” триває будівництво вже третього катамарана. Наразі суднобудівники формують корпус майбутнього судна, інформує facebook-сторінка підприємства.

Катамаран має клас «ріка-море» та призначений для пасажирських та туристичних рейсів на Бузькому лимані, Дніпрі та прибережній зоні Чорного та Азовського морів.Довжина судна 24 метри, ширина – 9.00. Катамаран має три палуби, а два двигуни FIAT дозволяють йому розвивати швидкість у 10 вузлів. Катамаран розраховано на перевезення 120 пасажирів.

ПриватБанк и STB Union запустили переводы из Израиля в Украину

ПриватБанк и STB Union запустили переводы из Израиля в Украину

В ПриватБанке заключили соглашение о сотрудничестве с израильским финансовым оператором STB Union. Об этом говорится в пресс-релизе ПриватБанка.

"ПриватБанк заключил соглашение о сотрудничестве с израильским финансовым оператором STB Union, которое позволит получать в Украине переводы из Израиля на эксклюзивных условиях через систему PrivatMoney. Теперь отправить перевод из Израиля можно в несколько кликов через мобильное приложение STB Union по самому оптимальному обменному курсу", - говорится в сообщении.

В банке отмечают, что это впервые, когда перевод в Украину из Израиля можно отправить через PrivatMoney с прямым зачислением на карточку ПриватБанка. Для этого отправитель указывает номер карты получателя и деньги мгновенно зачисляются на карту без дополнительных действий клиента. Также перевод можно получить в режиме 24/7 в мобильном банке Privat24, веб-версии Приват24 и через более 20 тыс. банкоматов и терминалов самообслуживания ПриватБанка.

На сегодняшний день такой сервис на рынке Израиля предоставляет только STB Union. Компания основана в 2008 году и имеет 55 пунктов в Израиле.

Продовження: Як в Україні #ничегониделаеца: № 331 (огляд)

Добірка за допомогою ресурсів Національний Промисловий Портал , Суспільне Око, Укрінформ, Зроблено в Україні, прес-служб органів влади, підприємств, харківського камрада onosamo, читачів та інш.
*****
Допомога антимосковському українському блогу (за бажанням) / Помощь блогу (при желании и наличии средств):
Реквизиты: карта “ПриватБанк” № 5168 7422 2966 6940
Tags: #УкраїнаЗмінюється, #Україназмінюється, #ничегониделаеца, АПК, ОПК, Україна, бизнес, заводы, зроблено в Україні, инвестиции, инфраструктура, модернизация, перемоги, предприятия, прогресс, производство, промышленность, развитие, реформы, успехи, экономика, экспорт
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments