Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Українська весна: На Кінбурнську косу повернулися пелікани

На Кінбурнську косу повернулися пелікани, які є візитівкою півострова.


Фото - day.kyiv.ua

"На Кінбурнську косу повернулися пелікани. Перших птахів-розвідників місцеві жителі побачили ще 24 березня, а це значить, що весна буде теплою. Зараз зграї цих добродушних птахів розсікають небо півострова", - повідомила провідний фахівець Національного природного парку "Білобережжя Святослава" Ірина Лахтіонова, інформує "Кінбурнська коса" на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, пелікани є візитівкою Кінбурна. Вони оселилися тут ще за часів стародавньої Ольвії. Їм комфортно на внутрішніх прогрітих мілководдях, на береговій лінії Дніпро-Бузького лиману і в дельті Ягорлицької затоки.


Півострів, який цінителі прозвали "миколаївськими Багамами", - це 23 кілометри незабудованого морського узбережжя зі сліпучо-білим дніпровським піском. Тут створено Національний природний парк "Білобережжя Святослава".

Кінбурнська коса – це незамінне місце для орнітологів і любителів птахів, адже їх тут зафіксовано близько 300 видів. Серед них багато рідкісних, зокрема, пелікани, чаплі різних видів, рожеві фламінго та інші.

На Кінбурнську косу повернулися пелікани
Tags: Миколаївщина, весна, животный мир, заповідники, острова, природа, птахи
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment