Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Патриарх Филарет записал видеообращение к украинским политикам

Без мови нема нації, нема народу.

Почетный Патриарх Православной церкви Украины, герой Украины Филарет призвал принять закон о государственном языке.«Дорогі браття і сестри, закон про державну мову, тобто про українську мову, має для нас українців, для нашої держави, дуже велике значення. Без мови нема нації, нема народу. І тому якщо ми хочемо, щоб в Україні зберіглася українська нація і існувала українська держава, насамперед треба зберігати українську мову. Тому сили, які виступали проти України як держави, завжди поневолювали нас через знищення нашої української мови.

Церква звершує богослужіння українською мовою для того, щоб утвердити в свідомості віруючих необхідність молитися мовою, яку вона розуміє.

Апостол Павло сказав: "Краще сказати п’ять слів зрозумілою мовою, чим тисячу слів незрозумілою".

Шановні народні депутати, я звертаюсь до вас, підтримайте закон про державну українську мову. Наш український народ багато століть був поневоленим. І українську мову окупанти намагались знищити, замінити її іншою мовою, і тому на сьогодні українська мова потребує захисту, і прийняття закону про державну українську мову буде слугувати захисту української мови», - заявил Патриарх на видео в Facebook.


Tags: Філарет, законопроекты, звернення, обращение, українська мова
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment