Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Президент країни має бути чистим, - Кличко закликав кандидатів сьогодні повторно здати аналізи

Екс-чемпіон світу з боксу Володимир Кличко закликав кандидатів у президенти Петра Порошенка і Володимира Зеленського прийти в НСК "Олімпійський" та повторно здати аналізи. Про це він сказав під час прес-конференції з представниками "VADA"."Я закликаю добровільно кандидатів в президенти України прийти сьогодні в НСК "Олімпійський" між 15 і 18 годинами і повторно здати аналізи у компетентній організації та лабораторії. Я особисто проходив це тестування багато разів і запевняю, що це тестування буде справжнім", - сказав він.

Аналізи кандидатів у президенти будуть протестовані на понад 300 показників. Про це розповіла доктор Анджела Сільва під час прес-конференції.

"Тестування кандидатів у президенти буде проводитись в США на базі спортивної медичної лабораторії, яка знаходиться Солт-Лейк-Сіті. Ми вибрали саме цю лабораторію, тому що її директор доктор Деніел Айкенор має дуже широку експертизу в цій галузі. Доктор Айкенор до цього був науковим директором антидопінгової агенції США, перед цією посадою він також був головним офіцером для Австралійської антидопінгової асоціації. Також він є членом аналітичної програми антидопінгу, яка проводить дослідження, а також ради з питань етики застосування допінгу. Проби, які ми сьогодні візьмемо будуть відправлені і будуть проаналізовані на понад 300 показників", - розповіли представники VADA.Ще один представник VADA на брифінгу розповіла, як відбуватиметься процедура забору аналізів у кандидатів в президенти Петра Порошенка і Володимира Зеленського."Кандидати у президенти повинні підписати документ, де вони засвідчують, що вони добровільно беруть участь у цьому тестуванні. Ми беремо забір уріно і кандидати самі повинні вибрати посудину. Вони мають ретельно перевірити, що вона надійно запокована і якщо в них є сумніви, вони можуть вибрати інший комплект. Далі вони беруть контейнери і йдуть у спеціальну кімнату, миють руки без мила і відкривають упаковку. Кандидат наповнює посудину до половини і закриває її, а наш представник спостерігає за процесом", - розповіла вона.

Далі кандидати мають відкрити ще одну упаковку, де знаходяться ще дві посудини "А" і "В", які необхідні для забору. З контейнера матеріал переливається у ці дві посудини після чого вони надійно закриваються. Потім їх запаковують у пластиковий пакет.

Також під час процедри кандидати можуть мати свого представника, а також свого перекладача.

Як відбувається процедура забору для аналізів детально дивіться у відео:Президент країни має бути чистим – Кличко про запрошення антидопінгової асоціації в Україну

Екс-чемпіон світу з боксу, відомий український спортсмен Володимир Кличко пояснив, чому він виступив з ініціативою повторної здачі кандидатами у президенти аналізу на наркотики, та чи домовлявся він про це з самим кандидатами.


Про це Володимир Кличко розповів у ексклюзивному інтерв’ю "Прямому".

- Чому саме сьогодні ви запросили кандидатів здати аналізи?

Тому що спеціалісти VADA приїхали вчора і сьогодні будуть готові для наших кандидатів надати послуги і добровільно протестуватися між 15 і 18 годинами на НСК "Олімпіський".

- Ви заздалегідь говорили з кандидатами у президенти, що закликатимете їх у прямому ефірі здати аналізи? Були з ними певні домовленості?

З жодним кандидатом у мене немає персонального контакту, це лише через мас-медіа, через соціальні мережі у нас ця ініціатива. Але оскільки вони кандидати у президенти країни, то вони почують про це. І вони почули про це. Один з кандидатів, я к я чув, погодився, інший ще не впевнений. Тому у цілому ініціатива є абсолютно правильною. Я вважаю, що як і спортсмени, так і кандидати у президенти мають бути чистими у своїх думках, у своїй урині, у своїй крові. А найголовніше – у своїх думках.

А той тест, які вони вже пройшли, він був абсолютно примітивним, кустарним – за дві години не можна пройти компетентний тест. Тому я запросив організацію VADA, яка працює з WADA, вони користуються однією лабораторією і одними спеціалістами.

Я вас запевняю, що протягом трьох днів ми отримаємо абсолютно відкриті чесні результати. І не таким методом, як це було зроблено кілька днів тому. Чесно кажучи мене і багатьох спортсменів це трошки здивувало, як можна було лише за дві години протестуватись – це неможливо. Я просто розсміявся і не захотів це залишити так, як це було зроблено.

Це не шоу, це серйозна політика. І людина, яка хоче бути президентом має бути чистою у своїх аналізах і у своїх думках, вона ж буде керувати державою і десятками мільйонів людей.

Я вважаю, що ініціатива кандидатів (щодо тесту на нароктики – ред.)була унікальною і навіть історичною. І ця історична подія відбулась у Києві і в Україні. Це класно! Я вважаю, що така практика має бути імплементована у всьому світі – як спортсмени, так і президенти мають проходити таке тестування.

- Що будете робити далі, якщо кандидати не прийдуть?

Якщо ви вже раз це зробили, то давайте зробимо це у відкриту. Щоб українці обрали президента, який буде чистим і зрозумілим, а також, щоб світ дізнався про це, оскільки Україна –частина світу.

Ті спеціалісти, які прибули, вони експерти у тому, що вони роблять, і жодних посилок у аналізах, у датах, числах, будь-чому не буде зроблено.

Тому ще раз хочу закликати кандидатів у президенти України сьогодні прийти у НСК "Олімпійський" і здати допінг-контроль. Ми на вас чекаємо.

- Чому ви особисто оплатили приїзд спеціалістів VADA.

Не запитуй, що твоя країна може зробити для тебе, запитай, що ти можеш зробити для своєї країни. І це запитання я поставив собі, як це зробив Джон Кеннеді. Я вважаю, що, хто я к не я , і коли, як не зараз? Тому це виключно громадянська ініціатива. Я громадянин, який хоче мати чистого президента. І якщо вже почалась така ініціатива, то давайте зробимо це не кустарними методами, а професійно і на міжнародному рівні.

Нагадаємо, аналізи кандидата у президенти України Володимира Зеленського є фальсифікацією, тому він має звернутись до закордонної лабораторії, щоб їх підтвердити.

Раніше стало відомо, що кандидат у президенти України Володимир Зеленський сфабрикував результат аналізу, згідно з яким наркотичних речовин у його організмі немає.

Підкреслимо, за словами головного лікаря міської наркологічної клінічної лікарні "Соціотерапія" Володимира Ярого, в аналізах президента України Петра Порошенка, які він здав на НСК "Олімпійський" 5 квітня, не знайдено психоактивних речовин.


Нагадаємо, кандидат в президенти Володимир Зеленський приїхав до клініки для здачі аналізів на елітній іномарці бізнес-партнера олігарха Ігоря Коломойського.

Крім того, аналіз крові у Володимира Зеленського брав масажист кліники "ЄвроЛаб" Владислав Кірякулов, який був учасником кулінарного шоу "Мастер шеф" та знімався у серіалі "Свати".

Раніше протягом кількох днів команда кандидата в президенти Володимира Зеленського висувала нові та змінювала умови щодо участі в дебатах. Через непевну позицію Зеленського в соцмережах  навіть запустили флешмоб #хочубачитидебати, щоб закликати його взяти участь у відвертій розмові.
Tags: #хочубачитидебати, vada, Зеленский, Кличко, Порошенко, выборы, диагностика, заклики, кандидаты, наркотики, проверки
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments