Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

МедіаблRдь Натаху Мосейчук поставив на місце військовий

Істеричну хвойду каналу "г+г", Натаху Мосійчук, поставив на місце військовий

Журнахвойда "1+1" Наталія Мосейчук під час ефіру програми "Право на владу" виявила або жахливу непрофесійність і необізнаність у темі, або свідомо маніпулювала, намагаючись звинуватити чинне керівництво України у неувазі і неповазі до військових на передовій.

Мова йде про емоційну промову телеведучої "1+1", в якій вона заявила, що українські солдати на фронті змушені саморуч копати бліндажі, а не жити у "американських кунгах", а також мають проблеми з харчуванням та питною водою, у той час, як керівники держави висловлюють співчуття і нагороджують загиблих українських воїнів, зокрема, Яну Червону.

Про це пише у своєму блозі український військовий Sergey Zoof.
"Наталія Мосейчук...
По-перше, "американські кунги", які ви згадали, вони, як і будь-які інші кунги, зроблені не для того, щоб "просто закопати в землю".
Американські, британські, казахські, мозамбіцькі, будь-які кунги - не для "закопати".
Як мінімум з точки зору функціоналу, це трохи ефективніше, ніж приробити танку вітрила - теоретично ніби як має допомогти, але є нюанси.
Кунги робляться для інших цілей - від командно-штабних машин до польових душових - і захистити (навіть закопані) вони ні від чого самі по собі не можуть.
Як максимум - якщо вже на те пішло, то спробуйте закопати кунг без екскаватора на передній лінії.
А потім з екскаватором. Боюся, на тій стороні не оцінять вашого інженерного пориву, з усіма наслідками, що прилітають. Не сподобається це і "хлопцям, змушеним копати лопатами", тому що прилітати буде якраз їм.
Саме тому "хлопці змушені копати лопатами".
Навіть американські хлопці з трильйонними оборонними бюджетами "змушені копати лопатами", в тому числі щодня індивідуальне місце для сну, якщо постійно змінюють дислокацію.
Просто тому, що життя - одне, і є низка обставин і інструкцій до нього, що дозволяє цьому життю не закінчитись раніше, ніж цього хоче хтось інший.
По-друге, можливо ви здивуєтеся, але облаштування позицій і укриттів – це відповідальність командира РОПу/ВОПу (ротний/взводного-опорний пункт) і, відповідно, його підлеглих на цьому ВОПі.
До речі, можливо, ви здивуєтеся ще раз, але з недавнього часу він сам же віддає наказ на відкриття/невідкриття вогню ВОПом, яким командує.
Це до слова про "хлопчикам не дозволяють стріляти", але це інша тема.
Так ось, якщо на ВОПі срач, бардак і "смердюча гречка", то будь-який військовий вам скаже, що винен у цьому не Верховний головнокомандувач, не начальник Генерального штабу, не міністр оборони і навіть не командир бригади, а його (ВОПу) особовий склад і командир. А.k.a. "Сонечки-голі-босі".
Повторюся - це скаже будь-який військовий, навіть якщо у нього замість карти в планшеті розклад гастролей "95 кварталу", а одна граната припасена для візиту в частину вищого командування.
Я дуже сумніваюся, що у неприбраній монтажній і/або запої режисера монтажу, у когось повернеться язик звинуватити особисто вашого генерального директора Олександра Ткаченка або власника Ігоря Коломойського, навіть у такій несумісній з армією за масштабами організації, як "1 + 1 Media".
Ну хіба що, якщо вони не на пару це все влаштували.
Якщо я помиляюся, виправте.
І на будь-яке "страшне" фото вам покажуть десять "дивовижних".

Ось, наприклад, одне з них, перше, яке згадалося і швидко знайшлося.
З кондиціонером, ТБ і холодильником, так.

Фото не з інтернетів, намет справжній, я його бачив, торкався, я у ньому спав, їв і фотографував особисто.
Пiдроздiл, якому він належить - не тиловий, дуже м'яко кажучи, і старший за званням, ніж капітан, у ньому не з'являвся, на випадок думок, що це апартаменти комскладу. Відносити чи не відносити внутрішнє оздоблення до заслуг чиновників/верховного командованія - це вже вибирайте самі.
Підказка про існуючу на цю тему думку, є вище.
Вам, думаю, варто було довідатися, що думала згадана вами загибла Червона Яна про тих, хто у всьому звинувачує верховне командування, якщо вже ви апелювали в даному випадку до неї.
А то, вибачте, це вже виходить кидання в опонентів кістками тих, хто не може вам це заборонити. А.k.a. ТБ-некрофілія.
Роблячи так, ви подібні до тих партійно-костюмних істот, яких саме в це і ткнули мордою (і справедливо ткнули).
Не вподібнюйтеся.
Я вже мовчу про те, який "рівень української журналістики" ви демонструєте подібними "казусами".
Дякую за увагу і розуміння.
Бережіть себе. І Україну (с).
І здоровий глузд".
Tags: 1+1, Мосейчук, Мосийчук, военные, журнашлюхи, ликбез, медиабляди, пропагандоны
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments