Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

У убийцы десятков тысяч украинцев нашлись защитники - штаб Зекуклы

Количество украинских экспертов и политиков, которые выступили в защиту нарушенных прав Владимира Путина, изображение с которым использовано на бордах, удивляет. Среди них, к сожалению, и официальные представители кандидата Владимира Зеленского.Об этом говорится в сообщении в Facebook избирательного штаба действующего президента Петра Порошенко.

"Борди із зображенням Путіна є офіційним рекламним продуктом, сплаченим із виборчого фонду кандидата в президенти України Петра Порошенка. У Путіна, зрозуміло, згоди не питали. І це природно. Дивує інше - кількість українських експертів та політиків, які виступили на захист порушених прав Путіна. Серед них, на жаль, і офіційні представники кандидата Зеленського. Путін – поза законом. Він розв’язав війну проти України. Він анексував Крим. Він вбивця тисяч і тисяч українців", - говорится в сообщении.

Отмечается, что Путин лично и возглавляемая им страна являются самой большой угрозой Украине и каждому гражданину, "про що варто не забувати у феєричному карнавалі, в який команда Зе намагається перетворити виборчу кампанію".

"Завдання рекламного сюжету – нагадати країні, що в умовах таких зовнішніх викликів потрібен сильний Президент та Верховний Головнокомандувач, фаховий, добре освічений і досвідчений дипломат, вправний переговорник з високим міжнародним авторитетом. Бо завдання глави держави не розсмішити Путіна, як в планах нашого опонента. І не стати перед ним на коліна, а сміливо дивитися йому в очі і твердо захищати країну, національні інтереси та безпеку людей. Сюжет борду не означає, ніби в команді Порошенка вважають Зеленського агентом Путіна. Категорично ні. Але ми твердо переконані, що Путін мріє про слабкого, непідготовленого президента, що дозволить Кремлю взяти Україну під контроль.

Врешті-решт, сам Путін сказав, що його влаштує будь-хто на посаді Президента України, крім Порошенка. Але буде так, як вирішить український народ", - заявили в избирательном штабе Порошенко.

Как заявил народный депутат Алексей Гончаренко, Игорь Коломойский является "БЕНЕфициаром" президентской кампании кандидата в президенты Владимира Зеленского.

Ранее в эфире "Прямой" Юрий Грымчак сообщал, что связь кандидата в президенты Владимира Зеленского и олигарха Игоря Коломойского никогда не был секретом.
Tags: Зеленский, Порошенко, Путин, выборы, избирательная кампания, политреклама, штабы
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments