Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Про проект об’єднаної олігархії з маріонеткою Зеленським Тимошенко пробовталась ще у 2017 році

П’ять копійок: Точніше, не зовсім пробовталась. Баба Йуля розказала про торпеду навмисно. Це був шантаж Тимошенко олігархів, передусім – Коломойського. Вана давала зрозуміти Бєні і Ко, що якщо не профінансують її кампанію, то про кремлівський проект Зе стане відомо громадськості.Ключові олігархічні клани підготували на посаду президента України свого кандидата, який через свою некомпетентність буде лише маріонеткою у руках великого капіталу.

Про це ще у 2017 році заявила у ефірі одного з телеканалів лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко. Відповідне відео поширив паблік "Баба і кіт".

"Насправді я хочу, щоб люди зараз знали, що готується новий кандидат на президентські вибори від об’єднаної олігархії. Вони не готові здавати свої позиції", - заявила Тимошенко.

За її словами, цей кандидат "зеленого" уявлення не матиме ані про економіку, ані про фінанси, ані про кризу, ані про війну."Їм (олігархам – ред.) потрібна маріонетка в руках. Я не хочу називати прізвищ. Люди побачать це. Але ключові клани країни готують собі маріонетку. І ця маріонетка мусить бути таким "болванчиком", який буде сидіти на президентській посаді, а за спиною вони будуть знову всю цю поганку, яку вони зараз роблять, крутити", - підкреслила Тимошенко.


Tags: Зеленский, Коломойский, Тимошенко, ляльки, марионетки, олигархи, проекти, разоблачение, реванш
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments