Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Всесвітній рух патріотів України закликає підтримати Порошенка

Активісти Всесвітнього руху патріотів України, які проживають у різних країнах світу, оприлюднили звернення до українців на підтримку чинного глави держави Петра Порошенка. Відповідне звернення опубліковане на сторінці руху у Facebook."Ми, активісти Всесвітнього руху патріотів України, проживаючі в різних країнах світу, закликаємо громадян України 21 квітня 2019 року прийти на виборчі дільниці і обрати не просто Президента України, обрати своє майбутнє, майбутнє у вільній і успішній європейській державі", - йдеться у зверненні.

Активісти наголошують, що в Австралії, Канаді, США і в країнах Європи вони організовують акції на підтримку України, виходять на пікети проти російської агресії, збирають і відправляють гуманітарну допомогу, приймають на відпочинок українських дітей та на реабілітацію поранених захисників України.

"І сьогодні, коли проти чинного Президента об’єдналися антиукраїнські сили на чолі з путінською Росією, за підтримки п’ятої колони та українського олігархату, гаслом яких стало путінське "хто завгодно, тільки не Порошенко", ми закликаємо вас згуртуватися і відповісти: "Тільки Порошенко!" та об’єднатися навколо курсу на вступ у ЄС та НАТО. І тоді ми разом зможемо протистояти ворожій навалі і захистити здобутки Майдану, захистити свободу і незалежність України, пам’ятаючи помилки української історії 1918-1919-х років, коли наші діди й прадіди могли створити міцну державу, та через різні обставини не використали сповна історичний момент і знехтували важливим шансом", - наголошується у зверненні Всесвітнього руху патріотів України.


Tags: Порошенко, выборы, диаспора, заклики, заявление, кандидаты, обращение, патріоти
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments