Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

На Свободу слова приходили всі політики. А Зеленському слабо в прямому ефірі відповідати опонентам?

П’ять копійок: Вчора ввечері вийшла дуже змістовна передача «Свобода слова». Раджу читачам послухати. Не уявляю, що кандидат Зеленський спроможний (ні, не дискутувати вільно українською мовою), а хоча б зрозуміти половину слів і понять з вуст своїх опонентів.

Порошенко, Парубій, Забужко, Бистрицький про протистояння в суспільстві - Свобода слова від 08.04.2019:


Порошенко розповів про ризики, що концентруються над Україною

Ризики з обслуговуванням зовнішнього боргу, підвищення інфляції, агресії РФ і її впливу на вибори та втрати держави - все це нині концентрується над Україною.

Вищий антикорупційний суд має запрацювати цього тижня — Порошенко

Фото: Микола Лазаренко

Про це сказав Президент України Петро Порошенко в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ІСTV, повідомляє Укрінформ.

"Ми маємо зберегти та розширити міжнародну коаліцію, яка була сформована на захист України, бо якщо цього не буде, то ризики, які зараз концентруюся над Україною, зашкалюють. І ризики щодо обслуговування зовнішнього боргу цього року, ризики курсу, ризики інфляції, ризики втрати держави", - сказав Порошенко.

Він також наголосив, що президент РФ Путін хоче підірвати довіру всередині суспільства до чинної влади, щоб наступна "відкрила йому ворота".

"Україна на думку Росії стала полігоном щодо випробувань інформаційних диверсій. Лише розум і відповідальність українців руйнують плани Кремля. Країна має бути здатна захистити себе від каналів, які належать олігархам... І ми маємо навчитися захистити себе, бо Путін зрозумів – ми його на фронті зупинимо. Тому в нього залишається останній шанс – підірвати довіру всередині країни, таким чином змінити владу, щоб інша влада відкрила для нього ворота", - сказав Порошенко.

Він додав, що Україні потрібно вивчити як позитивний так і негативний досвід роботи міністерства інформаційної політики, але кроки інформаційного департаменту Міноборони є "достатньо ефективними".

Президент додав, що захист України – спільне завдання суспільства і влади, а майбутній Президент має бути сильним і компетентним для уникнення можливих ризиків і для захисту України від російської агресії.

"Коли ми кажемо, що є поляризація між кандидатами — це не так, я шаную Володимира Зеленського як прекрасного актора, я не стверджую, що він любить Путіна або спілкується з ним. Я не маю цієї інформації. Може він щиро хоче, принаймні задекларувати, щоб країна рухалася в ЄС та НАТО. Але декларацій недостатньо. В умовах, коли у цій галузі Президент некомпетентний, не має досвіду виснажливих переговорів, сам намагається поїхати говорити до Путіна, з чим він звідти повернеться?", - сказав Порошенко.

Він додав, що у сучасних умовах не можливо дозволити, щоб з Україною експериментували або на Україні хтось намагався повчитися. Порошенко додав, що коли Зеленський натякає, що поїде домовлятися з лідерами так званих "ДНР" і "ЛНР", це означає, що "для нього РФ вже не агресор".

"Сам факт переговорів з цими найманцями означатиме сигнал до всього світу, що в Україні громадянська війна", - додав Порошенко.

Він зауважив, що якщо Зеленський скаже, що Мінські домовленості не влаштовують Україну, а всі санкції базуються на них, тож без санкцій не буде й інструментів тиску на РФ.

Водночас Президент наголосив, що готовий нести відповідальність: "якщо винен Порошенко, Порошенко готовий понести найбільшу відповідальність, але ми маємо спільно захистити народ і країну".

Вищий антикорупційний суд України днями має розпочати свою роботу.

Про це повідомив Президент України Петро Порошенко в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV, передає прес-служба Глави держави.

"Цього тижня має бути підписаний мій Указ і ми маємо запустити антикорупційний суд", - сказав Глава держави.

Порошенко підкреслив, що конкурс на посади суддів антикорупційного суду "був проведений блискуче за участі ради міжнародних експертів та визнаний у всьому світі".

"Найкращі судді, науковці, адвокати, які є гарантом того, що країна кардинально зміниться", - зазначив Президент.

Глава держави також зауважив, що початок роботи антикорупційного суду – це є «реалізація того, що записано в Конституції щодо членства України в ЄС та НАТО», як і кроки із захисту активістів, які мають право на протест.

"І ніхто не має позбавити їх цього права, бо головне наше досягнення – це самі вибори, визнані світом як найдемократичніші за весь час існування нашої держави. Подивіться, що відбувається у нашого північного сусіда – там виборів взагалі немає, а сьогодні, в цей день, в ці два тижні все залежить абсолютно від вас", - зауважив Порошенко.
Tags: ictv, Антикоррупционный суд, Порошенко, вмешательство в выборы, гибридные войны, зовнішня політика, ликбез, передачи, риски, свобода слова, угрозы
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 17 comments