Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Висновок РЄ: Судова реформа в Україні відповідає стандартам Ради Європи

Рада Європи у 2017-2018 роках провела дослідження нових конкурсних процедур добору і призначення суддів, які були запроваджені в рамках судової реформи в Україні, і дійшла висновку, що проведена судова реформа відповідає стандартам РЄ.

Судова реформа в Україні відповідає стандартам Ради Європи – висновок РЄ

Про це йдеться у Висновку Ради Європи, оприлюдненому 8 квітня на сайті Офісу РЄ в Україні.

«Упродовж 2016-2017 рр. в Україні було впроваджено фундаментальну судову реформу з метою зміни процедур відбору і призначення суддів та приведення цих процедур у відповідність до стандартів Ради Європи», - йдеться у документі.

«Змінами до законодавства враховано велику кількість міжнародних та європейських рекомендацій; зміни в цілому відповідають стандартам Ради Європи. Це дозволило проводити конкурс до Верховного суду в атмосфері надзвичайно високої публічності і прозорості», - зазначено у висновку європейських експертів.

Реформа передбачає «проведення якісних конкурсних процедур, спрямованих на відбір кращих кандидатів на посади суддів в Україні».

Перший конкурс до Верховного суду розпочався в листопаді 2016 року та завершився в липні 2017 року, другий конкурс стартував у серпні 2018 року та завершився в березні 2019 року.
Tags: #УкраїнаЗмінюється, #ничегониделаеца, Верховний суд, Совет Европы, Україна, выводы, евростандарты, кадры, конкурсы, оценка, реформы, судочинство, суды, судьи, эксперты
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments