Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Спецоперацією на Майдані керував відомий цербер Януковича

Аваківці збрехали, що нібито нікого не затримували та не відвозили до відділку.Сьогодні у Києві поліція затримала активіста ГО “Відсіч”. Як повідомив УНН лідер організації Артур Переверзєв, активіста затримали за інформування населення щодо кандидата у президента Володимира Зеленського, що не є порушенням виборчого законодавства. Переверзев розповів про обставини події.

За його словами активісти ГО “Відсіч” тільки почали розгортати намет, коли до них підійшла поліція.

“Власне ми нічого не встигли зробити, як поліція спочатку попросила пройти у відділок, а на відмову затримала активіста і тепер йому пишуть про непокору поліції і ще один протокол за листівки, які вилучили разом із частинами намету. Керував процесом затримання відомий міліціонер Вадим Гумен, який ще за часів Януковича займався такими речами”, — розповів Переверзєв.Він повідомив, що поліція заявляла, що нікого не затримувала та не відвозила до відділку, тільки після втручання депутатів поліція підтвердила затримання.

“Зараз на нього склали два протоколи за непокору працівникам поліції та агітація в незаконний спосіб. Завтра має бути суд, як нам сказали по цих статтях, людину ще не відпустили з відділка”, — сказав активіст, додавши, що все ж очікують, що затриманого відпустять сьогодні, після того, як перерахують усі виявлені у нього листівки з інформацією про Зеленського.

У ГО “Відсіч” не вважають, що своїми діями, щось порушували, адже вони не проводили агітацію.

“На листівках було інформування громадян про Володимира Зеленського, про ризики пов’язані з ним, але не було заклику голосувати чи не голосувати за нього. Тому в нашому розумінні це не є агітацією за чи проти кандидата. Це є інформування громадян в межах ст.34 Конституції України”, — пояснів Переверзєв.

Нагадаємо, раніше в організації заявили про затримання свого активіста Леоніда Овчаренко, після того, як він встиг роздати одну листівку з фактами про Зеленського.Для "спецоперації” поліції знадобилося 15 поліціянтів-аваковців на двох легкових автівках і автобусі “Богдан”. "Нашого активіста запакували в автівку та доправили у відділок № 4 на Прорізній, 12 б. Однак, коли ми почали дзвонити у відділок — там відповіли, що не затримували нашого активіста і його там немає. В той же час Леонід веде трансляцію з цього відділку. Виглядає, що поліція серед білого дня викрала людину, щоб врятувати репутацію Зеленського", — заявили в організації.
Tags: Аваков, Відсіч, Зеленский, активисты, задержание, избирательная кампания, ментовский беспредел, полицаи, реванш
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments