Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Владыка УГКЦ рассказал, что Украина защищает весь континент от российской агрессии

Агрессия России против Украины — это агрессия против всей Европы. Такую мысль высказал патриарх УГКЦ Святослав (Шевчук) в интервью итальянскому еженедельнику «Il Foglio».

Патриарх Святослав о выборах: Украинцам важно отличить виртуальное от реального

«Деякі історики називають Україну "східними воротами Європи": якщо в ці ворота вриваються агресори, то неминучим буде напад на всю Європу. Можливо, зараз західноєвропейські країни не сприймають цю ситуацію як агресію з військової точки зору, але не можуть не бачити агресії з точки зору інформаційної, тому що сьогодні ми говоримо про гібридну війну», — зявил глава УГКЦ, передает РИСУ.

По словам Святослава, Россия пытается подчинить Европу экономически.

«Крім того, ведеться війна за допомогою економічної зброї: Європа стає дедалі більше залежною від російської нафти і російського газу. Купуючи їх у Росії за особливими цінами, вона не тільки перетворює свої гроші на зброю, що атакує Європейський континент, а спричинює цими грошима велику політичну корупцію в Європі. Тому ми повинні зважати на те, що сьогодні війна змінила своє обличчя. Війна – велике зло, яке впливає на серце, розум, тіло, але передусім на здатність людини бути автентично вільною і співпрацювати зі своїм ближнім для загального блага. І це є великою трагедією», — сказал он.

Первоиерарх УГКЦ отметил, что сейчас Украина защищает весь континент, в том числе исконные европейские ценности.

«Усе те, що ми нині переживаємо в Україні і намагаємося вирішити, свого часу стане багатством усієї Європи. Я вірю в Україну і вірю в Європу. Запрошую європейців відвідати нашу країну і побачити, як ми обстоюємо і поважаємо європейські цінності, гідність людської особи, спільне благо, солідарність і субсидіарність українського народу, який своєю кров'ю захищає Батьківщину, а відтак захищає Європу», — отметил патриарх УГКЦ.
Tags: Владика Святослав, Европа, УГКЦ, Україна, иноСМИ, русская агрессия в Украине
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments