Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Ху^ло за допомоги Сцикло розраховує виключити Україну з міжнародного процесу

Кремль обережно позитивно ставиться до кандидата у президенти Володимира Зеленського, оскільки сподівається з його допомогою виключити Україну з міжнародного санкційного процесу проти РФ.Про це у ток-шоу "Ехо України" заявила політолог Олеся Яхно.

"Всі, мабуть, погодяться, що Зеленський уникає конкретики в донесенні своєї позиції. Тому що це, може, не "30+" додати з тих голосів, які голосували за інших кандидатів і які є протестним електоратом, але не факт, що коли він конкретизує, Зеленський, що ці люди підуть голосувати. Навпаки, та збірна "солянка", яка трималась на абстрактному образі і тих, хто має, можливо, проросійські настрої, і ті, хто виступають за ЄС і НАТО, як тільки прозвучить навіть конкретика по медицинській реформі, вона вже може частину людей звідти відібрати. І всі це розуміють як технологію", - зазначила експерт
.
За її словами, передбачити поведінку Зеленського на посаді глави держави неможливо.

"Але, розумієте, якби це була просто технологія, і ми знали, що є реально політик, команда, які мають якісь сталі погляди, і можна, в принципі, прогнозувати, які ці погляди, але технологічно вони цього не говорять. Але ж це не так. Ми реально справді не знаємо про Зеленського нічого, про людей з його штабу, які дуже часто озвучують прямо протилежні теми. Наприклад, коли звучить заява, що треба винести за дужки питання територій, то хочеться уточнити, що означає "винести за дужки", питання, які розділяють, питання територій", - заявила Яхно.

Вона підкреслила, що Порошенка критикувати за ряд внутрішніх речей в тих чи інших сфера, але ззовні всі прекрасно розуміють, що позиція чинного президента дуже чітка і зрозуміла.

"Більше того, ця позиція за останні принаймні два роки дуже чітко вибудувана спільно з Європою і США, і вона полягає в тому, що спочатку безпека, а потім політика. Вона полягає в тому, що треба тиснути мирно-дипломатичним способом – санкціями, міжнародними судами і посиленням власної обороноздатності України.

І коли ми спостерігаємо, як реагує Росія, то це не значить, що вона когось… там хтось є чиїмось агентом. Зовсім ні. Але всі бачать, що вона не сприймає Порошенка і вона обережно позитивно – можна приводити заяви – ставиться до Зеленського. І, я думаю, це ставлення не через те, що там Зеленський чийсь агент, а просто вони прекрасно розуміють, що Зеленський не має жодного досвіду, погляди його невідомі, він є, очевидно, більш фігурою, з якою, як в Росії припускають, можна спробувати нав’язати свої умови або принаймні виключити Україну з міжнародного процесу на певний час… Тому, звичайно, для них це, я думаю, буде прекрасним сценарієм, коли навіть на якийсь час може зруйнуватися той формат, який на сьогодні є…" – підсумувала політолог.

За словами Яхно, перед другим туром не вдасться уникати прямих відповідей на найгостріші питання політичного порядку денно, зокрема, щодо російської агресії проти України.


Tags: Кремль, Яхно, выборы, зовнішня політика, консервы, кремлевские технологии, кроты Лубянки, санкции
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments