Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Штучне Сцикло виявилось ще й фотожоперомПідроблений результат аналізу Зеленського на наркотики: клініка не могла сплутати документи

Пояснення клініки Eurolab щодо “технічної помилки” медсестри з датами у аналізах на вживання наркотичних речовин кандидатом у президенти України Володимира Зеленського не витримують жодної критики.

Про це написав відомий блогер Андрій Скатерний на своїй сторінці у Facebook, пише Прямий.

“З приводу помилкових дат в аналізах у Зеленського та їх пояснення. На основі власного досвіду в IT. Вступне: перші підсумки аналізів опублікували з датою подачі 2/04. Пояснили помилкою медсестри, що набирала текст. І це їх спалило остаточно”, – зазначив блогер.

Як зазначено на сайті Eurolab, вона являє собою “найсучасніший комплекс, сертифікований TUV ZUD ISO 9001: 2008 та ISO 15189: 2012.”.

” Що це означає? Зокрема те, що у них все побудовано на сучасній системі управління базами даних. В яку просто так вести дату заднім числом – бу-га-гашеньки. НЕ МОЖНА”, – підкреслив Скатериний.

За його словами, зазначена система у клініці виключає вплив будь-якого “людського фактору”.

“Шах і мат. Виходить, виходить, так. Або Eurolab купив ці сертифікати, або, що більш імовірно, що було трохи інакше. Файл, який ви бачите – це просто експорт з БД (бази даних – ред.)в якийсь формат, можливо Microsoft Word або Excel. Жодних аналізів, схоже, ніхто і не робив, або їх підсумки злили в каналізацію. Вони, мабуть, просто взяли старий чийсь файл і відредагували. Шкода немає електронної версії, вона б все довела”, – додав блогер.“Для тих, хто в темі, все, що розповіли – тупо смішно. Всі знають, як виглядають файли експорту з БД, та й взагалі уявити, що в Євролабі підсумки аналізів набирають вручну… Не смішіть мої шкарпетки”, – підсумував Скатерний.

Зазначимо, у клініці Eurolab пояснили появу документи з різними датами збору біоматеріалів кандидата у президенти Володимира Зеленського “помилоюи співробітника, який хвилювався”.

Підробку у документах помітили й інші користувачі мережі:

http://4studio.com.ua/novyny/pidroblenyj-rezultat-analizu-zelenskogo-na-narkotyky-klinika-ne-mogla-splutaty-dokumenty/

Nai Taras:
Про фотошоп, кстати, 100% подтверждаю.
ну і ще два підараса із запорєбріка підтягнулись


Tags: Зеленский, аферисты, аферы, вруны, выборы, диагностика, кандидаты, мошенники, наркоманы, подделка, разоблачение
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments