Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Катер ВМС ЗСУ і фрегат НАТО провели спільні стрільби у Чорному морі (відео)


Ракетний катер ВМС ЗСУ «Прилуки» спільно із фрегатом Королівських ВМС Канади «Торонто» провели спільні навчання в Чорному морі. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

“В ході навчань український ракетний катер «Прилуки» спільно із фрегатом Королівських Військово-морських сил Канади FFH333 «Торонто» виконали завдання з тактичного маневрування, провели сумісні практичні артилерійські стрільби та низку тренувань з авіацією Військово-Морських Сил ЗС України”, - йдеться у повідомленні.

Ракетний катер «Прилуки» взяв участь у спільних тренуваннях з фрегатом НАТО / Фото: Міноборони

Як зазначається, під час навчань на борту ракетного катера «Прилуки» перебували операційні офіцери з фрегату Королівських ВМС Канади «Торонто», які безпосередньо керували діями українського та канадського кораблів в ході виконання завдань й досить високо оцінили підготовку українських моряків.

Також у спільних тренуваннях взяли участь курсанти Інституту ВМС Національного університету «Одеська морська академія». Майбутні морські офіцери проходять стажування на ракетному катері й опановують посади командира бойової частини штурманської та зв’язку, командира ракетно-артилерійської бойової частини та командира електромеханічної бойової частини. Вони на рівні з екіпажем відпрацювали взаємодію з іноземним кораблем відповідно до стандартів НАТО.

Як повідомляють в прес-службі, постійна військово-морська група НАТО SNMG2 буде знаходитися в Чорному морі протягом трьох тижнів відповідно до конвенції Монтре. А вже наступного тижня вона візьме участь разом з країнами членами НАТО в операції «Морський щит».

В оборонному відомстві також відзначили, що за тренуваннями українського катера і канадського фрегата пильно спостерігав російський розвідник «Іван Хурс», що не завадило командам кораблів виконати завдання на високому рівні й у повному обсязі.
Tags: ВМС України, Чорне море, военные учения, канадцы, катера, корабли, натовцы, союзники, стрельба, тренировки, фрегаты
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments