Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Порошенко підпише річну програму партнерства з НАТО

Президент Петро Порошенко заявив, що підпише чергову річну національну програму зміцнення партнерства з НАТО, а рух до Північноатлантичного альянсу залишається безальтернативним напрямом для України.

Порошенко заявив, що підпише річну програму партнерства з НАТО

Про це заявив глава держави у вітанні з нагоди 70-річчя створення НАТО, опублікованому на Facebook.

“Сьогодні, коли російський агресор цинічно та зухвало порушує норми та правила, встановлені у світі, рух до НАТО залишається безальтернативним напрямком для України, її захисту та збереження територіальної цілісності”, - зазначив Порошенко.

Глава держави нагадав, що 70 років тому цивілізований світ об’єднався задля створення Північноатлантичного альянсу й за ці роки альянс довів, що він про мир, стабільність та людську гідність.

Крім того, за словами очільника країни, НАТО також довело, що є найбільш міцною та ефективною командою однодумців – жодного випадку, щоб комусь з членів альянсу хтось загрожував.

Водночас Президент запевнив, що Україна залишається надійним партнером НАТО в побудові спільного і безпечного майбутнього.

“Всі ці роки Україна впевнено торувала свій шлях до Північноатлантичного альянсу. Ми практично з чистого аркуша створили нову українську армію. І цю армію уже сьогодні поважають і в регіоні, і в світі. Уже сьогодні ми фактично є Східним флангом Альянсу. І по озброєнню, і по досвіду, і по стандартах”, - наголосив Глава держави.

Він розповів, що уже сьогодні українці готові взяти на себе довгоочікувані зобов’язання та розпочати виконання Плану дій щодо членства в НАТО (ПДЧ).

“Вірю, що лондонський саміт НАТО є саме тією нагодою, коли союзники гідно оцінять внесок України в захист євроатлантичної спільноти і розпочнуть практичну дискусію щодо надання нашій державі ПДЧ. З вірою у це сьогодні підписую чергову Річну національну програму зміцнення партнерства між Україною та НАТО”, - зауважив Порошенко.

Він також додав, що альтернативи НАТО та ЄС для України немає й ми не плануємо зупинятися, а будемо впевнено рухатися далі.
Tags: НАТО, Порошенко, зовнішня політика, партнеры, сотрудничество, союзники
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments