Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Заява добровольця, військового, патріота і українського націоналіста стосовно виборів

Олександр Галкін
Заявляю свою офіційну позицію, як військовий, як патріот, як доброволець і як український націоналіст:
Зогляду на результати першого туру виборів президента ми всі переконались, що трохи більше 30% наших співгромадян є стадом баранів.
Одні піддаються маніпуляціям легше ніж дошкілята.
Іншим дорожчий власний шлунок і комфорт ніж доля нації та країни. Вони просто втомились від війни жодного разу не бачивши її зблизька завдяки довбонутим пасіонаріям.
Ще частина електорату блазня є патологічними дріб'язковими хохлами "Тітушки Порошенка зламали мені ребро і тому я за Зеленського" — це цитата одного чоловіка, який реально воював зі мною в одному добробаті...
Черговий великий шмат електорального поля Зе — це обісцяні хіпстери-міленіали з підкатами. Ті що "внєпалітікі" і "вайну началі палітікі". Коротше "апалітічниє". Вони не здатні на спротив і виборювання будь чого. Хоч для себе особисто, хоч для країни вцілому. Тому і зліпили собі свого чмошного месію, чекають, що все порішають.
Наступні — це ті самі хрестоматійні любителі халяви, які розуміють, що їх дурять але їх мотивує азарт в дусі "якщо все ж таки не наїбуть то така халява впаде, мммммм".

Також на поточний результат вплинули і чесленні прорахунки Порошенка (Він не ідеал. Откровення, правда?) перераховувати не буду. Всі і так все знають.
Але на фоні цього Порох перший президент з 1991 року, який має яйця протистояти РФ, не прогибатись. Гнути українську лінію на міжнародній арені та хоч зі скрипом але все ж реформувати країну. За останні 5 років зроблено було більше ніж за 25 попередніх.Тому коли зараз недолуге стадо баранів хоче віддати країну малоросу-колаборанту — я відмовляюсь тупо мовчати.
Тому зроблю все, що від мене залежить, смикну за всі важелі, які маю для ведення агітації за "клятого Пороха". І мені плювати на скільки це буде законно.
Бо одного разу ми вже дозволили бидлу обрати нам президентом зека і тепер я не маю права дозволити вибрати нам блазня, який готовий стати на коліна і порівнює мою країну з повією, заявляє, що Крим російський, а війну зібрався закінчити "проста пєрєстав стрєлять". Тільки не під час війни. ЕБОНІТОВІ, БЛЯТЬ, ПАЛИЧКИ. ПАЛИЧКИ СУКА!
Я офіцер Збройних Сил України і я НЕ поза політикою. Мені не плювати на свою батьківщину, але повністю плювати на думку тих хто через свою тупість і не далекоглядність чинить непоправне.
Будучи ровесником незалежності вже втомився пожинати плоди від наслідків ідотизму й слабкості "маленьких українців". Відмовляюсь ще 5 років страждати через довбойобство інших.

Тому я не поза політикою. Я за Петра Порошенка. Бо Україні реально потрібен Порох. Верховний Головнокомандувач.

І не важливо усвідомлює це більшість чи ні. Зараз настає час коли державу доведеться рятувати від її ж громадян.
Не дозволимо стаду зветси на нівець наші досягнення та знецінити пам'ять полеглих героїв російсько-української війни.
П.С. Наперед вибачаюсь за помилки. Просто дуже вже багато за останні дні емоцій накопичилось.
#Вибори #другий_тур #час_займати_сторону
Tags: #Вибори, #другий_тур, #час_займати_сторону, Зеленский, Порошенко, антизомби, быдло, военные, выборы, гражданская позиция, дебилы, добробати, заявление, ликбез, националисты, патріоти
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 13 comments