Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Владика Епіфаній: Україні варто створити Національний пантеон героїв

Полеглі герої України заслужили на величне вшанування пам’яті про них.

Україні варто створити Національний пантеон героїв – Епіфаній
Фото: pomisna.info

Таку думку висловив митрополит Київський і всієї України Епіфаній під час зустрічі з ініціативною групою "Стіна пам’яті", повідомляє Єдина помісна Українська православна церква.

"Стіна пам’яті" – це тимчасовий захід. В Україні варто створити глобальний Національний пантеон пам’яті з собором та музейним комплексом, адже пам’ять і молитва – це нерозривні речі. Для полеглих молитва є важливою, без неї пам’ять буде не повною", – зазначив митрополит Епіфаній.

Він додав, що у цьому контексті Україні варто брати за приклад практику інших країн, зокрема Польщі, яка протягом останніх кількох десятиліть провела серйозну роботу з увічнення пам’яті про національних героїв.

Як зазначається, митрополит Епіфаній разом з учасниками ініціативної групи "Стіна пам’яті" обговорили питання оновлення пам’ятних конструкцій, що розміщені на стінах Золотоверхої обителі і містять зображення воїнів-героїв, які віддали свої життя, захищаючи Україну.

Під час зустрічі йшлося також і про необхідність встановлення єдиної дати вшанування усіх полеглих за незалежність України.
Tags: Пантеон, Предстотель ПЦУ Епіфаній, вшанування, герої України, молитви, память
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments