Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Українці вимагають обов'язковість проведення дебатів на виборах Президента (петиція)

На сайті Верховної Ради України сьогодні з'явилась електрона петиція "Забезпечити обов'язковість проведення дебатів на виборах Президента".

Поки зібрано 2211 підписів з необхідних 25000.Аналогічна електрона петиція №22/051466-еп з'явилась також і на сайті Президента: Публічні Дебати Кандидатів в Президенти!!!

Зібрано вже 12020 підписів з необхідних 25000.

"Обовʼязково проводити публічні Дебати Кандидатів в Президенти! Народ повинен знати про Плани Кандидатів, їх Команду і Перспективи розвитку країни при їх Президенстві!!!"

Текст електронної петиції на сайті Ради:
"Законодавчо впровадити обов'язковість проведення виборчих дебатів кандидатів в президенти перед кожним туром голосування.
Необхідність такої процедури підтверджується світовим досвідом.
Тільки на відкритих публічних дебатах кандидати зможуть оперувати не політичними лозунгами, а обговоренням реальних справ, планів та шляхів їх реалізації. Україна не має достатньо часу, аби побудувати аналогічні традиції шляхом спроб та помилок, як це зробили інші країни. Кандидат, який відмовився від дебатів в цих країнах, втрачає підтримку виборців.
Так само він втратить підтримку виборців, якщо публічно покаже, що не має ані досягнень, ані мети, ані планів по вирішенню поточних державних проблем.
На теперішній час такому кандидату достатньо уникати інтерв’ю та запрошень на телеканали, що не належать йому або його спонсорам, і сподіватись на свою медійну популярність. Яка може не мати нічого спільного із рисами, необхідними для того, щоб обіймати відповідальну посаду
"
Tags: Верховна Рада, выборы, дебаты, для репоста, евростандарты, законопроекты, петиции
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 22 comments