Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

"Сітку" Порошенка не знайшли, натомість знищили "піраміду" Тимошенко

Перед виборами була реально ліквідована "піраміда Тимошенко".Голова фракції БПП у Верховній Раді Артур Герасимов заявив, що обвинувачення президента Петра Порошенка у створенні "сітки" для підкупу виборців під час виборів є абсолютно безпідставними та недоведеними.

Про це він сказав в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV.

"Перед виборами була реально ліквідована "піраміда Тимошенко". Ви бачили затримання, з грошима, з документами, з понятими, з відео, аудіо.

У той же час було багато заяв, у тому числі, від МВС про нібито "сітки" . Але якщо ця сітка була, то скажіть, а куди вона поділася в день виборів?", - заявив Герасимов.

За його словами, більше 2 тис. іноземних спостерігачів і майже 200 тис. поліцейських були присутні на виборчих дільницях, які "нічого не знайшли".

"Всі ці заяви були спробою відвернути увагу від "піраміди Тимошенко", яка була якраз створена і знешкоджена перед виборами", - додав він.
Tags: Герасимов, Порошенко, Тимошенко, выборы, наблюдатели, разоблачение, фальсифікації
Subscribe

 • Чекисты под Радой протестовали

  Через дебільність слуг ми пропустили новину про конкурентів Зеленського за кулічі Кремля: Сьогодні, 2 червня, у Києві під стінами Ради фанатики РПЦвУ…

 • Черная дыра

  Не знаю чей текст, но все так и есть. Паребрик (рф) 🏴‍☠️ - черная дыра планеты.

 • Нетакиеруцкие пропагандоны

  Даже помойный "Дождь" @tvrain не отстает от пропагандонской примитивной орды паребрика. Нетакихруцких не бывает, этот фейк придумали более хитрые…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment