Українки виграли два золота, срібло і бронзу Гран-прі з художньої гімнастики у Франції

На Гран-прі з художньої гімнастики у Франції збірна України у групових вправах здобула два "золота" у фіналах, обійшовши сильні команди РФ, Азербайджану та Естонії.

Українки виграли два

Наші грації виграли фінали з 5-ма м'ячами (25,500 бала), а також з трьома обручами і двома парами булав (24,550 бала), повідомили Укрінформу у прес-службі Мінмолодьспорту.

Крім того, із сумою балів 46,200 українські "художниці" завоювали "срібло" у групових вправах

В індивідуальних змаганнях лідер нашої збірної Влада Нікольченко, показавши практично бездоганний виступ на турнірі, була оцінена "бронзою" у фіналах з обручем (21,300).

Тепер з 5-го по 7 квітня на представниць художньої гімнастики чекає етап Кубка світу в Італії.
Tags: Гран-при, Международные турниры, бронза, гимнастика, женщины, збірна України, золото, медали, награды, перемоги, победы над россиянами, серебро, спорт, українці