Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

До Одеси прибув фрегат НАТО "Торонто", очікують на "Санта Марію"

Фрегат королівських ВМС Канади "Торонто" прибув вранці 1 квітня з дружнім візитом в Одеський порт. На підході ще один бойовий корабель НАТО - фрегат ВМС Іспанії "Санта Марія".

До Одеси прибув фрегат НАТО

Про це Укрінформу повідомили в прес-службі Військово-морських сил Збройних сил України.

"Фрегати "Торонто" та "Санта Марія" прибувають до Одеси після патрулювання в Чорному морі разом з іншими кораблями у складі 2-ї Постійної військово-морської групи НАТО протягом декількох діб", - повідомили в прес-службі.

Зазначається, що командири "Торонто" і "Санта-Марії" за участю дипломатів своїх країн проведуть в Одесі зустрічі з командуванням ВМС ЗСУ і представниками місцевої влади.

Кораблі також візьмуть участь у навчаннях "PASSEX" спільно з кораблями ВМС України в акваторії Чорного моря з метою підвищення сумісності з кораблями НАТО і держав-партнерів.

Крім того, команди фрегатів у визначені години прийматимуть на своїх кораблях відвідувачів.

Варто зазначити, що 26 березня в Чорному морі завершили тренування типу "PASSEX" тральщик «Капрікорн» ВМС Французької Республіки та ракетний катер "Прилуки" ВМС ЗС України, під час яких військові моряки відпрацювали взаємодію у складі загону кораблів та спільні протимінні дії.

За словами першого заступника командувача ВМС ЗСУ Олексія Неїжпапи, українські військові моряки вже тривалий час використовують різні методи впровадження стандартів НАТО під час підготовки екіпажів кораблів і катерів. Тому відпрацювання спільних тренувальних дій з іноземними кораблями на практиці дозволить досягти оперативну та технічну сумісність з флотами країн-членів Північноатлантичного альянсу.
Tags: ВМС, Одеса, Чорне море, визиты, корабли, натовцы, союзники
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 12 comments