Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Порошенко: Приколи закінчилися. Українці у першому турі виборів зламали російський сценарій

Українці у першому турі виборів зламали російський сценарій щодо зручних для себе кандидатів у президенти, зламають і в другому.

Порошенко: Приколи закінчилися, і ми або підтвердимо курс на ЄС і НАТО, або повернемось у 2013-й

Про це заявив Президент Петро Порошенко на брифінгу у виборчому штабі після оголошення перших результатів екзит-полів, повідомляє Укрінформ.

«Росія так і не змогла відкинути свої імперські амбіції, вона так і не припинила зазіхати на Україну. І сьогодні ми, українці, зламали російський сценарій першого туру, бо точно не Порошенка вони хотіли бачити у другому турі. Нічого у вас не вийшло. Друзі і недруги з Росії, українці так само зламають вам сценарій і другого туру», - сказав Порошенко.

Він додав, що вихід у другий тур - це ще не перемога, але це величезний крок до перемоги. За словами президента, виборці, які його підтримали, продемонстрували абсолютну відповідальність уже сьогодні.

«Я не відчуваю жодної ейфорії. Я критично і тверезо розумію той сигнал, який суспільство подає сьогодні діючій владі. Це є суворий урок для мене і для всієї нашої команди. Це є абсолютно серйозний привід для ретельної роботи над помилками, допущеними протягом останніх років», - наголосив Порошенко.

Також Президент заявив, що поділяє бажання молоді щодо більш швидких і якісних змін у країні, і закликав її разом працювати над цим.

«Перед другим туром і після нього я готовий до глибокого і предметного діалогу з тими, кого не зміг переконати перед першим. Хотів би окремо зараз сьогодні звернутися до молодого покоління, до тих, кому зараз менше тридцяти. Ви бачите зміни в країні, але хочете, щоб вони були глибшими і швидшими. Я повністю поділяю ваше бажання. Щоб зміни були якіснішими, ми маємо об'єднатися, щоб цього досягти, і не втрачати час», - сказав Порошенко.

Президент України Петро Порошенко заявляє, що "приколи закінчилися", і 21 квітня Україна або підтвердить свій курс на ЄС і НАТО, або повернеться до 2013 року.

"Не можна зараз стояти осторонь. Ніхто не має права зараз злегковажити і залишити долю країни на тих, хто голосує, як вони це казали, "по приколу". Приколи закінчилися. Або 21 квітня ми підтвердимо наш рух до ЄС і НАТО, або ми повернемося назад і буде здаватися, що ще дуже добре те, що було в 2013-му", - наголосив Президент, закликаючи українців зробити під час другого туру серйозний і свідомий вибір.
Tags: Порошенко, выборы, кремлевские технологии, сценарии
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 30 comments