Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Вдова сенатора Маккейна: Тепер я розумію, чому мій чоловік любив Україну

Вдова американського сенатора Джон Маккейна Сінді Маккейн, яка прибула до України у складі місії спостерігачів на вибори Президента, заявила, що цим візитом хоче вшанувати пам'ять свого чоловіка, який безмежно любив Україну. Про це вона написала у Twitter.

Вдова сенатора Маккейна про чоловіка: Тепер я розумію, чому він любив Україну

«Вважаю, що немає кращого способу відзначити доробок мого чоловіка, як продемонструвати постійну підтримку свободи в країні, про яку так глибоко дбав мій чоловік. Для мене честь бути у складі місії спостерігачів від Міжнародного республіканського інституту», - зазначила Маккейн.

Вона підкреслила, що Джон Маккейн рішуче підтримував Україну в боротьбі за свободу.

«Джон був прихильником народу України у його боротьбі за свободу. Він назвав свій на Євромайдан «одним з найбільш зворушливих подій, які я колись мав... Я ніколи не бачив подібного до того, чому ми стали свідками». Тепер я розумію, чому він любив Україну», - написала Сінді Маккейн.

Як повідомлялося, Сінді Маккейн працюватиме спостерігачем на виборах Президента України у складі місії, організованій Міжнародним республіканським інститутом США (IRI) та Інститутом імені Маккейна університету штату Арізона.
Tags: Маккейн, Україна, американцы, визиты, друзья, жены политиков, наблюдатели, республиканцы, свобода
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments