Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Українські морпіхи взяли участь у міжнародних навчаннях натівців Platinum Eagle-2019

Українські морпіхи взяли участь у міжнародних навчаннях Platinum Eagle-2019

Військовослужбовці батальйону морської піхоти Військово-морських сил України взяли участь у десятиденному багатонаціональному навчанні «Platinum Eagle - 2019», що проходило в Румунії, повідомили у Міністерстві оборони.

«В Румунії завершилось багатонаціональне навчання за участю військовослужбовців одного із окремих батальйонів морської піхоти ВМС Збройних сил України”, - йдеться в повідомленні.Зазначається, що впродовж десяти днів морпіхи ділились здобутим бойовим досвідом з представниками армій США, Грузії, Румунії, Болгарії та Молдови, переймали досвід тактичних дій в складі багатонаціонального підрозділу. При цьому в Міноборони підкреслили, що українські військові, “як і завжди, продемонстрували якісний результат роботи, що відзначили керівники навчань”.

Водночас, за даними відомства, у березні відбулася лише одна із частин цього багатонаціонального навчання, до кінця поточного року «Platinum Eagle - 2019» пройде ще кілька разів за різними сценаріями, участь в якому візьмуть й інші підрозділи морської піхоти.


Фото: Міноборони України
Tags: ВМС України, ЗСУ, военные учения, морпехи, натовцы, союзники, українське військо
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment