Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Один тур чи спаринг гетьмана з матрьошками. Останній рейтинг №7

Менше ніж за півтори доби українці вирішуватимуть долю нової України: або держава продовжить розпочаті реформи, євроінтеграцію та поступ в НАТО, або країна в мить повернеться в стан колонії кремлівської мафії. На цей момент в виборчій гонці впевнено лідирує чинний президент, на що вказують істеричні конвульсії штабів його конкурентів і підготовка до не визнання виборів за парєбріком. За день до голосування кандидати мають наступні умовні рейтинги:

1. Порошенко – 34-36%;
2. Зеленський – 14%
3. Бойко – 10%
4-8. Гриценко, Тимошенко, Ляшко, Вілкул, Кошулинський - 8-4%
решта кандидатів менше 2,5%.Головним на цих виборах постає питання – чи виявить електорат Порошенка активну громадянську позицію? За деякими припущеннями масовість прихильників провладного кандидата дає Порошенку шанс перемогти з мінімальними відсотками (50,5-51%) своїх опонентів. Вірогідність перемоги президента в один тур оцінюється приблизно десь 40 на 60%.

Якщо Порошенко не набирає бажаних голосів, то другим питанням постає ім’я другого фіналіста. За підрахунками більшості штабів, крім фіналіста Порошенка маємо отримати спаринг з Зеленським. Але! Як я вже попереджав в останньому випуску, велика кількість прихильників артиста (до 40%), цілком можливо, в останню мить віддасть голоси іншому кандидату з пула матрьошок, передусім, Бойку, Вілкулу і в останню чергу – Гриценку, Ляшку, Тимошенко.

З ким же з суперників було краще зустрітись в фіналі Порошенку? На мою суб’єктивну думку, першим кращим опонентом був би Бойко. Таким чином, в фіналі українці зняли б всі знаки питання стосовно вектору країни: або ми обираємо колоніальне минуле, або рухаємось далі на Захід. Це була б остання битва за світогляд і матрицю України на найближчі десятиріччя.За тією же причиною другим можливим суперником Порошенка бажано бачити Вілкула. Але, проросійському хлопчику дійти до фіналу не вистачає харизми і розуму.

Третім можливим (але дуже вірогідним) опонентом ПАП став би Зеленський. Але це стане приниженням громадян, плювком патріотам в обличчя. Це все одне, що гросмейстеру грати з міським божевільним.

Шанси на вихід до фіналу у Гриценка, Тимошенко, Ляшка і Кошулинського майже нульові. У перших двох лише гіпотетично могло би щось зростись, але решта кандидатів з першої десятки зводять їх потуги нанівець.

Ось і все. Чекаємо на момент Істини, який розставить все по місцям і продемонструє кількість п’ятої колони в нашій країні. Оптимізму всім і не забутьте проголосувати 31 березня! Сподіваємось на мудрість наших співвітчизників!Посилання на попередні виміри рейтингів кандидатів у Президенти України:
На фоне фейковых рейтингов хотите знать ≈ расклад президентских выборов? Будь ласка, №1
Реальный рейтинг кандидатов в президенты, №2: Тимошенко вылетела из тройки лидеров
Реальный рейтинг кандидатов в президенты, №3: Зе держится на приколе
Чем меньше дней до выборов, тем больше аутсайдеров (рейтинг №4. Не от олигархов)
И один в поле воин: Рейтинг кандидатов не от социолухов №5
Закон сообщающихся матрешек. Рейтинг кандидатов №6

Tags: версии, выборы, заметки О. Леусенко, избирательная кампания, кандидаты, кроты Лубянки, политика, политики, политтехнологии, прогнозы, рейтинги, сценарии, финал
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 23 comments