Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Члени комісій від "Батьківщини" планували красти голоси Юрія Тимошенка (документ)

Кандидат у президенти України Юрій Тимошенко заявив, що має документи від штабу Юлії Тимошенко, які випадково потрапили до його рук. Зокрема, у них є вказівка для членів виборчих комісій про те, як можна красти голоси на користь Юлії Тимошенко на виборчих дільницях. Про це повідомляє “Прямий” та публікує отримані з власних джерел документи.

Члени комісій від лідерки

Телеканал додає, що народний депутат України Юрій Тимошенко в ефірі одного з телеканалів заявив: "На цьому документі чітко написано про те, щоб за можливості "крали" мої голоси. Тобто, брати з тієї купки, де бюлетені з голосом за мене, і перекладати до купки за Юлію Тимошенко. Так написано в цьому документі".

Він також нагадав про те, як від його імені на сході України вивісили декілька білбордів, підписаних як "Ю. В. Тимошенко". "Хоча я до цих бордів не маю жодного відношення. Дуже прикро, що коли мене не змогли залякати, а потім купити, то пішли на такі провокації. Дійшло навіть до того, що до мене у команду прийшов засланий козачок", – наголосив він.


Раніше Юрій Луценко повідомляв, що замовником підкупу кандидата в президенти Юрія Тимошенка є ймовірно народний депутат від "Батьківщини" Валерій Дубіль. Також генпрокурор заявляв, що правоохоронці затримали двох осіб, які намагалась вручити 5 мільйонів гривень кандидату в президенти Юрію Тимошенку.

Як повідомлялося, правоохоронці затримали голову однієї з політичних партій безпосередньо під час надання одному з народних депутатів України та кандидату в президенти грошових коштів за відмову останнього від участі у виборах.
Tags: Батьківщина-Родіна, Тимошенко, выборы, документы, кандидаты, разоблачение, фальсифікації
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments