Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Базікало Лещенко не зміг сказати, звідки знає про причетність топ-чиновників до "справи Труханова"

Дешевий клоун за свої слова не відповідає, тому що наклепник, брехун і тріпло.

Лещенко не зміг сказати, звідки знає про причетність топ-чиновників до

Народний депутат Сергій Лещенко під час допиту в суді Одеси не зміг "згадати", від кого отримав брехню щодо нібито "причетності" секретаря РНБО Олександра Турчинова та інших високопосадовців до оборудки з придбанням Одеською міськрадою будівлі "Краяна" за завищеною ціною. Про це повідомив з залу суду кореспондент Укрінформу.

Коментуючи на пропозицію прокурора зміст своїх постів зі звинуваченнями на сторінці в Facebook за 13 та 16 лютого 2018 року, Лещенко сказав: "Інформацію про те, що Турчинов разом з Пашинським міг впливати на експертизу у справі про придбання будівлі заводу "Краян", я отримав з соцмереж. Сказати зараз не можу, хто міг бути першоджерелом цієї інформації".

Він уточнив, що також спілкувався з членами парламенту щодо "справи Труханова", спілкування відбувалося в сесійній залі. Але прізвища конкретної людини, яка озвучила ці дані, назвати також не зміг.

"Назвати, хто саме цей народний депутат, можете?", - задав запитання головуючий на судовому процесі Сергій Черевко. "Ні, не можу, - відповів Лещенко. - Там велика кількість депутатів. Я навіть не знаю, як їх звати. У парламенті працює багато людей..."

На зустрічі з журналістами за межами зали суду Лещенко відповів на низку запитань з приводу його участі в судовому процесі. Однак при цьому теж не надав додаткової інформації стосовно причетності столичних високопосадовців до "справи Труханова".

У четвер покази в суді дали ще шестеро свідків — загалом суд вже викликав 87 із 110 осіб, яких бажає допитати сторона обвинувачення.

Як повідомлялося, прокурори САП звинувачують мера Одеси Геннадія Труханова і групу посадовців у тому, що вони організували придбання адмінбудівлі заводу "Краян" за завищеною ціною - 185 мільйонів гривень. Встановлено, що ринкова ціна об’єкта нерухомості становила 92 мільйони гривень, а незадовго до придбання мерією будівлі "Краяна" було придбано за 11,5 мільйона гривень.

13 та 16 лютого 2018 року нардеп Сергій Лещенко на своїй сторінці в Facebook брехав, що нібито у Турчинова була можливість вплинути на директора Інституту судових експертиз Рувина, щоб під час експертизи по заводу "Краян" вказати завищену вартість об’єкта.

14 лютого прес-служба Олександра Турчинова відреагувала на закиди Сергія Лещенка.

"Повідомляємо, що інформація, яка була розміщена депутатом С. Лещенко у фейсбуці щодо "причетності" Олександра Турчинова до справ, які розслідують НАБУ щодо чиновників Одеської місцевої влади – є нісенітницею та брехнею. Колишній журналіст С. Лещенко, намагаючись привернути до себе увагу гучними заявами, навіть не обтяжує себе хоча б вигадкою аргументів. Використовуючи єдине наведене ним посилання нібито на "неофіційну інформацію від невідомих джерел", можна так само зробити висновок про можливу причетність самого С. Лещенка до названих ним справ та його інтерес у цій справі. С. Лещенко має спростувати свої провокативні заяви, в іншому випадку, О. Турчинов звертатиметься до суду", - йшлося в повідомленні.
Tags: Лещенко, Труханов, вруны, клевета, наклеп, суды
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment