Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Чергове шахрайство Йулі: Замість підпису карлючка - Спілка поляків відхрестилася від Тимошенко

Голова Спілки поляків України Антоній Стефанович не брав участі у підписанні Хартії міжнаціональної злагоди, ініційованої кандидатом на посаду Президента Юлією Тимошенко. Про це Стефанович повідомив у коментарі Укрінформу.

Замість підпису “карлючка

“Я не був присутнім на цій події та не підписував цієї хартії. За мене якось сфальшували підпис — там якась “карлючка”. Я говорив з головою Ради національних спільнот Ашотом Аванесяном, висловив йому своє незадоволення”, - сказав він.

Водночас голова СПУ додав, що не підписував жодних документів на підтримку будь-якого з кандидатів у Президенти.

На сайті Спілки також оприлюднене звернення Стефановича з цього приводу, в якому зокрема зазначається, що їхня організація “не проводила і не проводить агітацію за жодного з кандидатів на пост Президента України”.

Як повідомлялося, 26 січня на сайті ВО “Батьківщина” було оприлюднено інформацію про те, що кандидат на пост Президента Юлія Тимошенко нібито підписала з представниками 27 національних спільнот Хартію міжнаціональної злагоди в Україні. Серед підписантів вказані імена голови Спілки поляків України Антонія Стефановича та їхні підписи.


Tags: Тимошенко, аферисты, аферы, брехня, мошенники, національні меншини, опровержение утки, отказ, подделка, поляки, фальсифікації, шахраї
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 16 comments