Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Аеропорти Торонто і Тель-Авіва виправили Kiev на Kyiv

Аеропорт імені Лестера Пірсона у Торонто змінив транслітерацію українських міст латиницею відповідно до національного стандарту - Kyiv.

Аеропорт Торонто почав писати Kyiv замість Kiev

Як повідомляє Укрінформ, новий правопис вже використовується на усіх табло прильоту та відльоту.

Зазначимо, що аеропорт імені Лестера Пірсона у Торонто - найбільше летовище Канади. В 2018 році він обслужив майже 50 млн пасажирів та став 30-им по завантаженості у світі. Це також єдиний канадський аеропорт, до якого виконується прямий переліт з України.

Також міжнародний аеропорт імені Бен-Гуріона в Тель-Авіві почав використовувати коректну назву української столиці латиницею Kyiv замість Kiev. Про це повідомило Посольство України в Ізраїлі в Facebook.

"Ізраїль долучився до кампанії МЗС України #CorrectUA. Відтепер Міжнародний аеропорт Бен-Гуріон в м. Тель-Авів розпочав використання єдиної коректної назви української столиці латиницею - #Kyiv", - йдеться в повідомленні.

Аеропорт Тель-Авіва виправив Kiev на Kyiv

У посольстві подякували адміністрації аеропорту за співпрацю та чітку позицію.

Як відомо, в жовтні 2018 року Міністерство закордонних справ України разом з Центром стратегічних комунікацій StratCom Ukraine почало онлайн кампанію #CorrectUA, яка має на меті популяризацію написання латинськими літерами назв міст, в тому числі столиці України - #KyivNotKiev, #KharkivNotKharkov, #LvivNotLvov, #OdesaNotOdessa. Після цього аеропорти світу поетапно на своїх табло почали виправляти правопис українських міст.
Tags: #correctua, #kharkivnotkharkov, #kyiv, #kyivnotkiev, #lvivnotlvov, #odesanotodessa, Израиль, Канада, Київ, Тель-Авив, Торонто, аэропорты, деколонизация, дерусификация, исправление, лексика, работа над ошибками, украинизация
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments