Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Вибір зробити просто

Насправді, на цих виборах дуже легко визначитися за кого голосувати, відповівши лише на одне питання: чи за Україну ти, продовження реформ і перемогу над Московією, чи за губернаторів-малоросів і колоніальне становище Неньки в якості придатку орди?В 2014-му вибір зробити було значно важче. Тоді ми до кінця не знали, чого очікувати від Порошенка та від представників так званої націонал-демократичної коаліції. П’ять років війни довели, що президент впорався із своїми обов’язками (згідно чинної Конституції) Головнокомандуючого і головного дипломата держави на відмінно з плюсом. Гарант також довів, що вміє балансувати, розставляти за важливістю пріоритети держави, тиснути, коли це треба і, навпаки, залишатися над схваткою як вправний гросмейстер на шаховій дошці. Мені стиль і спроможність голови держави доводити загальнонаціональні задачі до кінцевої мети цілком влаштовують.

П’ять років гібридної війни і агресії найпотужнішої імперії світу проти нашої, розграбованої, доведеної олігархами до бананового становища країни також довели: жоден з так званих опозиціонерів, на жаль, не спромігся зробити щось корисне для України. Навпаки, дії цих тимчасовників довели, що їх шкурні інтереси для них важливіші за національні.

Дивіться: Зе – це московська пустишка, яка отримується за рахунок олігархів і країни-агресора (офіційно), яка не спроможна навіть висловити думку з державних питань. Тимошенко і Гриценко - жодного разу не були на фронті, між тим розікрали нашу армію до того стану, що стала можливою агресія Москви. «Дипломатія» цих політичних двоєчників полягає в обмазуванні України брудом, у зустрічах з політиками, які виступають за відміну санкцій проти РФ (випадок ЮВТ в ФРН), з європейськими сепаратистами пучдемонами, відловлюванні під туалетом Трампа і піарі на брехні: на Римському клубі, членом якого Вана не є, волонтерах Притули, хоча сама не допомагала ЗСУ, Столтенбергу, який не підтримав Вану, але Вана його іменем прикрилась. Ви серйозно можете назвати це дипломатією? :-) Про штучного «бійця за Дніпропетровський аеропорт», альфонса Гриценка годі й казати.

Хто там ще? Кремлівські шістки Бойко, Вілкул, Тарута, Мураєв? Чи, може, ви серйозно розглядаєте кандидатуру на очільника української Перемоги ахметівського блазня Ляшко або сучасного Швондера Капліна?«Свободівці» за 5 років нічим не запам’ятались, крім генпрокурора-аматора, влаштованих штучних бунтів під час війни і вбитих хлопців-нацгвардійців. Чи комусь подобається їх минула спільна діяльність з партією регіонів? Отож..

Якщо ти за Перемогу України, то, на жаль, вибір не великий – лише Порошенко. Як мінімум нове хрещення Руси – отримання Томосу він вже досяг, а цей крок найважливіший навіть за сотні великих і малих перемог на фронтах. Додайте ще конституційне закріплення курсу в ЄС і НАТО, величезний пласт впровадженої децентралізації, асоціацію з ЄС, безвіз, створення з мінусів найпотужнішого в Європі сучасного українського війська, в тому числі і за власні кошти, відсторонення від державних фінансових потоків олігархату, реструктуризацію держпідприємств, електронні системи закупівлі, реформу первинної ланки медицини, комплексне реформування (але ще без старту) судової системи, початок реформ практично у всіх галузях.. А зістрибнути з газової голки країни-агресора, диверсифікації оборонного сектору, енергетики взагалі і атомної зокрема, машинобудування, АПК (ті ж самі міндобрива), втримання економіки під час окупації і війни на плаву і найпотужніше в Східній Європі її зростання, очищення банківського сектору, найміцніша останнім часом в світі гривня і безліч інших прикладів змін в Україні вам ні про що не говорять? Але багато хто забуває крім війни шалений тиск внутрішньої п’ятої колони, реванш старої системи, активізацію агентів Кремля та шалений тиск у світі московських поплічників.

Порошенко

Отже.. Від добра добра не шукають. Прийде час і період Порошенка увійде в підручники історії, як період правління Де Голя, Неру , Аденауера чи Бен-Гуріона. Якщо порівнювати його правління з українськими постатями, то Володимир Великий, Іван Мазепа та Степан Бандера пишались би своїм колегою з 21 століття.
Tags: Порошенко, Україна, выборы, гниди, кандидаты, кроты Лубянки, развитие, реформы, сравнение, статті О. Леусенка, тема № 1
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 11 comments