Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Нарешті: Порошенко подає до суду на телеканал "1+1" за брехню і наклеп

Президент Петро Порошенко подасть до суду на телеканал “1+1” за поширення брехні та дезінформації, що завдає шкоди його честі та гідності.Про це йдеться в заяві голови парламентської фракції “Блок Петра Порошенка” Артура Герасимова, яка оприлюднена на сайті кадидата в президенти Петра Порошенка.

“Петро Порошенко вирішив подати до суду на канал "1+1" за систематичну брехню в особливо великих розмірах, за поширення гігантських масштабів дезінформації, що завдають шкоди честі та гідності кандидата в президенти і Президента”, - заявив Герасимов.

Як він зазначив, протягом п'яти років свого президентства за поодинокими винятками Петро Порошенко принципово утримувався від будь-яких позовів до засобів масової інформації. Проте, в останні місяці інформаційна політика телеканалу “1+1” зазнала істотних змін, що “змушує і подивитися на ситуацію інакше, і діяти інакше, ніж раніше”.
8
На переконання Герасимова, власник телеканалу Ігор Коломойський використовує медіаресурс "з метою зведення своїх рахунків з державою", бувально перетворивши канал "на знаряддя брудних політичних технологій і чорного піару проти одного з кандидатів у президенти, а саме Петра Порошенка".

Зокрема, за словами Герасимова, на 1+1 "позичають фейки і штампи, що продукуються московськими каналами".

Порошенко подає до суду на телеканал

На думку політика, Коломойський керується почуттям помсти до держави через націоналізацію “Приватбанку” і намагається не допустити перемоги Петра Порошенка на президентських виборах.

Герасимов також відзначив, що телеканал “1+1” має довгу історію і фахівців дуже високого рівня.

“Не кожен журналіст бере участь у виконанні брудних замовлень Коломойського. Але природно, що редакційна політика топ-менеджменту каналу кидає тінь, як це не прикро, на весь колектив”, - зазначає Герасимов.

Як повідомлялося, 23 березня в програмі "Українські сенсації-2019" на каналі 1+1 заявили про те, що Президент Петро Порошенко нібито організовував численні корупційні схеми, а також звинуватили його у вбивстві його власного брата Михайла.

Сам Порошенко заявив, що фейки в ефірі одного з найбільших телеканалів, який належить олігарху, є спробою підірвати імідж України в світі.

Беня
9
Tags: 1+1, БПП, Герасимов, Коломойский, Порошенко, антифейк, брехня, информационные враги, иски, лживые СМИ, опровержение утки, суды, телеканалы, фейки
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 12 comments