Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Найдены доказательства, что самолет Качиньского был взорван с помощью взрывчатки

Знайдено докази, що літак, на якому розбився Качинський і польські урядовці, був підірваний за допомогою вибухівки

На більшості уламках виявлені сліди тротилу та інших компонентів.Фахівці з лабораторії судово-вибухових речовин Міністерства оборони Великобританії знайшли тротил та інші компоненти на уламках літака Ту-154М, що розбився під Смоленськом 10 квітня 2010 року. В цій катастрофі загинуло 96 осіб, у тому числі президент Польщі Лєх Качинський. Про це повідомляє УНН з посиланням на “Польське Радіо”.

Відмічається, що у переважній більшості 200 зразків, які були передані Національною прокуратурою у травні 2017 року лабораторії підпорядкованій Міністерству оборони Великобританії, виявлено сліди речовин, що використовуються для виробництва вибухівки, включаючи тротил.

Сьогодні, у тижневику “Sieci” з’являться фрагменти статті “Англійці знайшли тротил”.

“Ця інформація прихована слідчими. Проте, ми дізналися, що кілька тижнів тому до польської прокуратури надійшов лист, що повідомляє про часткові результати дослідження, проведеного в лабораторії судово-вибухових речовин (Forensic Explosives Laboratory), підпорядкованій Міністерству оборони Великобританії, яка спеціалізується в судово-медичних дослідженнях, пов’язаних із вибуховими речовинами”, — повідомляє портал wPolityce.pl.

На порталі відмічається, що на більшості уламках виявлені сліди тротилу та інших компонентів.

“Яке значення для слідства та встановлення причин катастрофи має інформація про те, що за кордоном знайдено сліди тротилу та інших речовин? Колосальне. Хоча поки ще передчасно робити остаточні висновки. (..) Варто стриматися з однозначними думками, поки не будуть проведені всі аналізи. (...) коли всі результати будуть доставлені, прокурори стануть їх інтерпретувати. Можливо, тільки з цією метою буде призначено більше фахівців з-за кордону. Це стандартна практика”, — написано у статті.

Як відомо, Парламентська асамблея Ради Європи закликала Росію повернути Польщі уламки літака Ту-154М, що розбився під Смоленськом 10 квітня 2010 року.

Нагадаємо, 10 квітня 2010 року в Смоленську в авіакатастрофі загинув президент Польщі Лєх Качинський і ще 95 осіб — екіпаж та члени офіційної делегації, що прямувала в Катинь для участі в пам’ятних заходах з нагоди роковин Катинського розстрілу 1940 року.
Tags: Качиньский, Смоленск, Ту-154 сбитый руssкими, взрывчатка, взрывы, доказательства, расследование, теракты
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments