Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Вбросы Зеленского и Тимошенко по Донбассу совпадают со сценарием Кремля

Предложения кандидатов в президенты Владимира Зеленского и Юлии Тимошенко по размещению миротворческой миссии на линии разграничения полностью совпадают с планами Российской Федерации.Об этом в эфире "Прямого" заявил первый вице-спикер Верховной Рады Украины Ирина Геращенко.

"Я, на відміну від кандидата "Зе", чудово усвідомлюю, що таке переговори. Мене схвилювала його заява та Юлії Тимошенко, що вони будуть відстоювати розташування миротворчої місії на лінії розмежування. Це російський сценарій. Ще два роки Росія в ООН пропонувала такі умови. Українська влада ніколи на це не піде. Для цього потрібне голосування парламенту, який на не проголосує за відрізання частини України. Першокурсник факультету міжнародних відносин скаже, що загроза йде від неконтрольованої частини українсько-російського кордону. Саме її нам треба взяти під контроль. Місія повинна взяти під контроль кордон російсько-український. Україна дуже важко б’ється на міжнародному рівні за національний інтерес", - сказала политик.Она подчеркнула, что расположение только углубит кризис между оккупированной территорией и Украиной.

"Мы не воюем с Донбассом, мы защищаемся от России", - отметила Геращенко.Також читайте:

Кандидат в президенти України Володимир Зеленський готовий визнати терористичні організації "Л/ДНР".

На думку політолога Дмитра Васильєва, рейтинг кандидата в президенти Володимира Зеленського не відображає справжні настрої виборців.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський зірвав прямий ефір, злякавшись гострих запитань.

Це вже не вперше кандидат тікає від гострих запитань. Раніше Володимир Зленкський втік від журналістів та народного депутата Олексія Гончаренка, який намагався задати коміку і за сумісництвом політику кілька запитань.

Читайте також враження Олексія Гончаренка від спілкування з Володимиром Зеленським.

Нагадаємо, ті люди, які голосуватимуть на президентських виборах за Володимира Зеленського не вважають Ігора Коломойського олігархом.

Як повідомлялося, олігарх Ігор Коломойський готується до перемоги кандидата у президенти Володимира Зеленського і бачить його своїм молодшим партнером.

За словами громадського діяча Дмитра Корчинського, Ігор Коломойський ввів свого протеже шоумена Володимира Зеленського в політику, щоб принизити українську націю.

Tags: Донбас, Зеленский, Коломойский, Тимошенко, гниди, кандидаты, кремлевские технологии, кроты Лубянки
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments